Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

Pomoc

(1/2) > >>

SITO:
Proszę was o pomoc. Mam problem, a mianowicie taki, ściągłem patch na PS3. Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji żeby skopiować pliki na PS3 z pena, odpaliłem grę i nic. Później zauważyłem że pliki które ściągnołem i skopiowałem są w języku włoskim, a powinny być w angielskim. Co mam zrobić aby pliki były po angielsku czy mogę to jakoś zmienić? Czy musze ściągnąć inny plik w danym języku gry? Moja jest po angielsku. Chodzi mi o to jak opale system PS3 i wchodze na pena zeby zamienic pliki EDIT DATA z plikiem juz w grze to tej samej nazwie EDIT DATA to nie moge poniewaz plik na penie EDIT DATA jest napisane po wlosku a mianowicie tak  EDITENE DATEN a nie jak w grze po angilesku EDIT DATA. Prosze o pomoc jak zamienic nazwe w systemie PS3 lub jak to zrobic na kompie.

CelticMurano:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOdpisze mi ktoś???????

--- Koniec cytatu ---

no pewnie , tylko tak

1 nie wydaje mi sie ze to jest problem jezyka  bo przeciez gra ma do wyboru  5  czy 7  roznych  i z kazdym logicznie myslac wspolpracuje
sprawdz wersje gry  czy jest kompatybilna z patchem  ( pisalem o tym w innym watku)

2 to chyba portugalski a nie wloski  ale nie dam sie ciupnac :P 

3 odpal gre zmnien jezyk na ten wloski czy portugalski  zapisz ustawienia ( gra bedzie w tym samym jezyku co pliki )  i wgraj tego patcha  jak ruszy to dobrze kombinowales jak nie to jednak dodatki niekompatybilne z Twoja wersja pes ...

SITO:
Dzięki. Spróbuję twojej rady. Jak coś to będę do Ciebie pisał ok ????

CelticMurano:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENiestety w grze są tylko pięć języków: Angielski, Holenderski, Rosyjski, Słowacki, Japoński. Musi być jakiś sposób, tylko jaki ??????

--- Koniec cytatu ---



 masz w grze japonski do wyboru ??  szok !!!

a jaki mnasz numer wersji na odwrocie ksiazeczki ??  i jaki patch sciagnoles ??

SITO:
Mysle ze to jest ten numer z tylu ksiazeczki jest on taki : BLES-00688

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej