Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Tablice Wyników

Polsat Champions League 16:9 by Olimpijczyk

<< < (4/5) > >>

Saber:
Chce tylko podtrzymać to co napisał turbo.0


--- Cytuj ---nikt nie raczy napisać że tylko zmodyfikował lub się wzorował , tylko od razu pisze że to jego..
--- Koniec cytatu ---

co do scoreboard'a herubq3 mam pewne wątpliwości, wystarczy przyjrzeć się obrazom z podanych poniżej tematów

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


--- Cytuj ---usunięcie starego loga nsport (herubq3)
--- Koniec cytatu ---

Miałem z tą osobą zacząć pewną współpracę, ale w momencie kiedy ktoś kradnie mi pomysł, o kórym wspominałem mu całkiem niedawno i do tego używa moich materiałów, to nie ma to wszystko sensu.
Dodam jeszcze tylko, iż wiadomo, że wszyscy tu uczą się od wszystkich, ale przynajmniej nie okradajmy się.

herubq3:
przeciez ja sie na twoim nie wzorwowałem

beNqiu_:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEco do scoreboard'a herubq3 mam pewne wątpliwości, wystarczy przyjrzeć się obrazom z podanych poniżej tematów

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---
Ja tu nie widzę żadnych podobieństw , mówisz o znaczku Nsport , jeżeli tak to wydaje mi się że to czysty przypadek... widzę że użytkownik "olimpijczyk" rozpoczął na dobre modyfikowanie istniejących scoreboardów , mówię tu teraz o "jego" najnowszej pracy "TVP Sport Scoreboard by Olimpijczyk" , gdzie znowu pisze że to jego praca , a ewidentnie jest to przeróbka "ESPN UK Scoreboard" , brak słów... wątpie czy pokaże jeszcze jakąś pracę na tym forum.

Muszkins:
a zamiast loga polsat to mozna polsat sport ok??

xLoLox:
ej dalby ktos linka do tego scoreboardu v2 bo na speedyshare skasowali

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej