Autor Wątek: Tranceshine Patch 2010 Version 1.4!  (Przeczytany 379897 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline fanatiq

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 14, 2009, 14:22:40 »
jeszcze zauważyłem mały glitch.....

podczas grania w trybie Treningu koszulki są zamienione kompletnie- może tylko u mnie  ???

ale mam tak że np. Real Madryt ma koszulki Lokomotiwu Moskwa

a Atletico ma Steauy Bukareszt

Offline KondzioJuveFans

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Stargard
  • Wiadomości: 83
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2009r.
  • Forza Juve! Merda Inter!
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 14, 2009, 14:24:20 »
ja mam problem z koszulkami druzyn reprezentacji kazda ma biale stroje z czerwonymi pasami.,...


Offline Pershing123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 14, 2009, 14:39:37 »
moglby ktos wrzucic przyspiewki na jakis bardziej korzystny server np. rapid/megaupload, z gory thx

Bo1ek

  • Gość
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 14, 2009, 14:56:15 »
wrzuć ten folder z plikiem (podmień) do kitservera :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

i napisz czy masz już dobrze ;)
mialem ten sam problem co kolega, i po podmienieniu podanego foldera wszystko jest ok :)

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 14, 2009, 15:08:22 »
Trance a nie dało by się tak zmodyfikować twojego ofa by piłkarze poruszali się w bardziej realistycznym tępie. Bo przed tem miałem innego patcha, bodajże bundes patch i pewien gość o nazwie "Antimadridista" wydał zmodyfikowanego ofa  który dużo osób bardzo chwaliło, ja też go mialem i grało sie owiele lepiej, bardziej realnie, nie tak hardcorowo ;) ;)
Mi się wydaje że on to zrobił za pomoca Kitservera 9.05, pliku Cofing bo tam są teraz jakieś nowe opcje, ja niestety w tym nie siedzę ale gdy bys nawiazał z nim kontakt albo sam zrobił cos podobnego to wtedy twój patch byłby niemal kompletny ;)

Gdzieś na forum był jego temat o nowym ofie....ale nie mogę znaleźć

Offline Pietrek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 14, 2009, 15:09:39 »
ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z CZARNĄ MURAWĄ
Wystarczy po prostu usunąć wszystkie pliki z folderu dt07.img. Usuwają się wtedy wszystkie nowe murawy, ale chyba warto. :D

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 14, 2009, 15:10:57 »
Trance a nie dało by się tak zmodyfikować twojego ofa by piłkarze poruszali się w bardziej realistycznym tępie. Bo przed tem miałem innego patcha, bodajże bundes patch i pewien gość o nazwie "Antimadridista" wydał zmodyfikowanego ofa  który dużo osób bardzo chwaliło, ja też go mialem i grało sie owiele lepiej, bardziej realnie, nie tak hardcorowo ;) ;)
Mi się wydaje że on to zrobił za pomoca Kitservera 9.05, pliku Cofing bo tam są teraz jakieś nowe opcje, ja niestety w tym nie siedzę ale gdy bys nawiazał z nim kontakt albo sam zrobił cos podobnego to wtedy twój patch byłby niemal kompletny ;)

Gdzieś na forum był jego temat o nowym ofie....ale nie mogę znaleźć
na moje to on tylko pozmieniał całościowo statystyki graczy... +- i tyle... samemu mozna takie coś zrobić w Edytorze, ja się tym nie bawiłem, zostawiłem tak jak jest bo i tak jedni beda chwalili a drudzy beda narzekali, jak zawsze

ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z CZARNĄ MURAWĄ
Wystarczy po prostu usunąć wszystkie pliki z folderu dt07.img. Usuwają się wtedy wszystkie nowe murawy, ale chyba warto. :D
wychodzi na to iż albo macie stare sterowniki do karty albo nie wyrabia po prostu karta bo innej przyczyny być nie może...

ps. ktos może mi podesłać plik settings.exe ze swojego PESa? bo nie chce przeinstalowywac całej gry...
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 15:14:51 wysłana przez Tranceshine »

Offline zdzitu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.06.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 14, 2009, 15:15:27 »
Dzieki Pietrek, usunąłem murawy bo mi się nie podobają a nie, że miałem problem z czarną murawą. Jest ok. A gra zawodników to może wina kitserwera najnowszego ?

Offline Pietrek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 14, 2009, 15:26:44 »
wychodzi na to iż albo macie stare sterowniki do karty albo nie wyrabia po prostu karta bo innej przyczyny być nie może...

A to akurat bardzo możliwe, bo mam Radeona x1300. ;D

ps. ktos może mi podesłać plik settings.exe ze swojego PESa? bo nie chce przeinstalowywac całej gry...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

na moje to on tylko pozmieniał całościowo statystyki graczy... +- i tyle... samemu mozna takie coś zrobić w Edytorze, ja się tym nie bawiłem, zostawiłem tak jak jest bo i tak jedni beda chwalili a drudzy beda narzekali, jak zawsze

Proponuję zrobić dać do następnego update'a dwa OF'y - jeden z niezmienionymi umiejętnościami zawodników, którzy już byli w grze (liga hiszpańska, angielska, włoska itp.).
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 15:30:05 wysłana przez Pietrek »

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 14, 2009, 15:47:12 »
moglby ktos wrzucic przyspiewki na jakis bardziej korzystny server np. rapid/megaupload, z gory thx

Dołączam się do prośby.

Offline EjPii

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 14, 2009, 15:53:49 »
na moje to on tylko pozmieniał całościowo statystyki graczy... +- i tyle... samemu mozna takie coś zrobić w Edytorze, ja się tym nie bawiłem, zostawiłem tak jak jest bo i tak jedni beda chwalili a drudzy beda narzekali, jak zawsze

Błagam nie zmieniaj stat zawodników samemu!! Później wychodzą takie buraczki jak z Ikerem(nadal nie wiem skąd ci przyszło do głowy zmniejszać reakcje. Można uważać Buffon>Iker, ale takie zmienianie stat to przesada).
Jakby mi miał zmieniać staty facet o nicku "Antimadridista" to ja już dziękuję bardzo za taki patch. No chyba, że grasz Barcą wtedy to "ja też go mialem i grało sie owiele lepiej, bardziej realnie, nie tak hardcorowo"    ;)

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 14, 2009, 15:57:35 »
Błagam nie zmieniaj stat zawodników samemu!! Później wychodzą takie buraczki jak z Ikerem(nadal nie wiem skąd ci przyszło do głowy zmniejszać reakcje. Można uważać Buffon>Iker, ale takie zmienianie stat to przesada).
Jakby mi miał zmieniać staty facet o nicku "Antimadridista" to ja już dziękuję bardzo za taki patch. No chyba, że grasz Barcą wtedy to "ja też go mialem i grało sie owiele lepiej, bardziej realnie, nie tak hardcorowo"    ;)
Ja się nie znam, Antimadrista się też nie zna...ale Ty się znasz! :) czekamy więc na Twojego patcha :)

Offline GuumaL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 14, 2009, 15:58:02 »
Nie wiem czy tylko u mnie to wystepuje , no ale postanowiłem o tym napisać
. Zauważyłem , gdy włączyłem zwykły mecz , tuz juz przy wyborze drużyny , ze wszystkie zespoły   z Premier League mają takie same stroje ; | . Możliwe , takze ze po za tymi drużynami jest problem z innymi zespołami , chociaż nie sprawdzałem szczegółowo . A co za tym idzie nie da sie grac meczy , np . drużyna  angielska vs angielska. Oraz jeszcze jeden błąd jaki zauważyłem po ściągnięciu  juz nawet upade 1.1.1 , dotyczący herbów lig  i pucharów , są takie same jakie wydało Konami .  Więc drogi Tranceshine , jesli juz cos postanawiasz wydać , to sprawdź to pare razy wcześniej , niż potem wydawać nie dopracowany patch .


Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 14, 2009, 16:01:11 »
Nie wiem czy tylko u mnie to wystepuje , no ale postanowiłem o tym napisać
. Zauważyłem , gdy włączyłem zwykły mecz , tuz juz przy wyborze drużyny , ze wszystkie zespoły   z Premier League mają takie same stroje ; | . Możliwe , takze ze po za tymi drużynami jest problem z innymi zespołami , chociaż nie sprawdzałem szczegółowo . A co za tym idzie nie da sie grac meczy , np . drużyna  angielska vs angielska. Oraz jeszcze jeden błąd jaki zauważyłem po ściągnięciu  juz nawet upade 1.1.1 , dotyczący herbów lig  i pucharów , są takie same jakie wydało Konami .  Więc drogi Tranceshine , jesli juz cos postanawiasz wydać , to sprawdź to pare razy wcześniej , niż potem wydawać nie dopracowany patch .


A Ty lepiej zacznij czytać temat w którym piszesz dokładniej bo tylko Ty masz taki problem...sugerujesz też że wydaje patch na którym ani razu nie grałem... ehehehe to najlepszy post jaki dzisiaj czytałem.

Bo1ek

  • Gość
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 14, 2009, 16:03:17 »
Hej Trance, a moglbys zrobic tak, zeby wstawic 2 ligę angielska w miejsce tej niby 2 bundesligi co byla? Mam wielką ochote pograc ML i nie chcialbym zeby po sezonie do ligi weszly jakies niewiadomo jakie duzyny psuje to efekt gry... Oczywiscie jesli to bardzo duzo roboty (nie znam sie na tym) to nie musisz robic, ale fajnie by bylo taką łatkę pobrać

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 14, 2009, 16:09:17 »
Sprawdziłem co nieco, niektórzy mają problemy z logami i strojami prawdopodobnie przez nowy kitserver, być może jest on wadliwy... polecam wersje 9.04 wgrać wtedy do patcha:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

ps. podobno nie współpracuje on własnie z Konami 1.01 łatką i dlatego wyszedł specjalnie dla tej łatki kitserver oznaczony 9.05
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 16:24:30 wysłana przez Tranceshine »

Offline EjPii

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 14, 2009, 16:10:23 »
Ja się nie znam, Antimadrista się też nie zna...ale Ty się znasz! :) czekamy więc na Twojego patcha :)
Chodzi o staty piłkarzy! Zresztą widzę, że jakakolwiek krytyka to natychmiast: "bo Polak zawsze marudzi". Tak krytykuję, bo dawanie Casillas'owi reakcji SŁABSZYCH od Dudka świadczy o lekceważącym(?) podejściu do patcha. Tak samo De La Red i Torres w kadrze Realu. Oczywiście można to samemu poprawić w 10 sekund, ale to także jest niedopatrzenie w zespole, który jednak koło Barcy/MU/Chelsea ma najwięcej gwiazd i największą ilość lepszych i gorszych kibiców.
Pokaż mi osobę, która się zgodzi dać Casillas'owi 88 reakcji. Samemu się nie robi tych statystyk "bo nigdy nie uważałem go za najlepszego bramkarza świata"  :-\

Offline Sanktis90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Ale urwał!!! :0
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 14, 2009, 16:12:31 »
Guumal weź nie pierdu.. daj spokój bo patch jest dobry tylko Ty coś pojebałeś albo masz coś nie tak:D Pozdro!!! Patch supcio:))
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 16:14:34 wysłana przez Sanktis90 »

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 14, 2009, 16:17:53 »
Chodzi o staty piłkarzy! Zresztą widzę, że jakakolwiek krytyka to natychmiast: "bo Polak zawsze marudzi". Tak krytykuję, bo dawanie Casillas'owi reakcji SŁABSZYCH od Dudka świadczy o lekceważącym(?) podejściu do patcha. Tak samo De La Red i Torres w kadrze Realu. Oczywiście można to samemu poprawić w 10 sekund, ale to także jest niedopatrzenie w zespole, który jednak koło Barcy/MU/Chelsea ma najwięcej gwiazd i największą ilość lepszych i gorszych kibiców.
Pokaż mi osobę, która się zgodzi dać Casillas'owi 88 reakcji. Samemu się nie robi tych statystyk "bo nigdy nie uważałem go za najlepszego bramkarza świata"  :-\
Jesli oceniasz moje umiejętności po reakcji Cassilasa to gratuluje :) być może miał on mieć po prostu o 10+ i tak to jakoś przegapiłem/pozostawiłem z błedem? Z resztą niewiem po co ta cała dyskusja, zmień sobie wg Twojej wielkiej wiedzy a najlepiej zmień patch bo Cassilas ma tu mniej reakcji i nie uważam go za mistrza.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 16:20:40 wysłana przez Tranceshine »

Offline Sanktis90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Ale urwał!!! :0
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 14, 2009, 16:23:30 »
Niech ktoś mi powie bo ściągłem sobie twarze dla kilku zawodników i jak wchodze w ich foldery to pliki są podpisane ich imieniem więdz gdzie mam to wkleić???? bo jak wklejam w dt0c.img to nic to nie daje jeszcze błędy się robią plisss o odpowiedź :))

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.1 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 14, 2009, 16:23:30 »