Autor Wątek: Tranceshine Patch 2010 Version 1.4!  (Przeczytany 380129 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline OsaeX

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Starogard Gdański
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 24, 2009, 18:37:51 »
witam.patch jest ok jaknajbardziej ale mozna by kilka poprawek wprowadzic ^^ zeby go ulepszyc oczywiscie ^^

-czarna murawa(podczas przerwy w meczu kiedy jestesmy w menu przed rozpoczeciem 2 polowy)

-podczas gry online stroje juz nie sa oryginalne :/ tylko nazwy i herby sa oryginalne ale stroje buty itp juz nie tylko w offline jest ok

-no i tlo  w menu czemu Rooney? moze ktos np nie lubi tego klubu czy tez pilkarza proponuje wstawienie czegos neutralnego moze menu LM albo jakies laski moze ^^ ale nie 1 klubu

No to tylko moje propozycje pozdrawiam i dzieki za swietna robote ;D

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 24, 2009, 18:41:22 »
CO do czarnych muraw to jest to tak: ze przed tym dodatkiem pewnie sami żeście sobie instalowali stadiony albo inne patche i nie usunęliście wszystkiego i poprostu nakładają się pliki z tego patcha na wasze stare, tak mi sie wydaje
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline szymek4561

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #882 dnia: Listopad 24, 2009, 18:41:47 »
A czy instalować go można z wersją 1.2? Choć tak mi nieprawidłowo działa 1.2 bo:

1.Jak gram w lidze angielskiej na koszulkach mają loga ligi europy,a jak gram np.Hiszpańską ligą to mają loga erendevisie.
2.Ten patch nie poprawił mi składów zostały mi takie jakie zrobiłem wcześniej przed dodaniem patcha.
3.Chciałbym odpowiedź na te pytania.
Pozdro.

Odpowie ktoś?? A i gdzie jest ten OF?

Offline szczurekk11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES
« Odpowiedź #883 dnia: Listopad 24, 2009, 18:43:54 »
Panowie co z tymi sędziami ?  w replayach są a w trakcie meczu ni ma:/

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #884 dnia: Listopad 24, 2009, 18:47:02 »
witam.patch jest ok jaknajbardziej ale mozna by kilka poprawek wprowadzic ^^ zeby go ulepszyc oczywiscie ^^

-czarna murawa(podczas przerwy w meczu kiedy jestesmy w menu przed rozpoczeciem 2 polowy)

-podczas gry online stroje juz nie sa oryginalne :/ tylko nazwy i herby sa oryginalne ale stroje buty itp juz nie tylko w offline jest ok

-no i tlo  w menu czemu Rooney? moze ktos np nie lubi tego klubu czy tez pilkarza proponuje wstawienie czegos neutralnego moze menu LM albo jakies laski moze ^^ ale nie 1 klubu

No to tylko moje propozycje pozdrawiam i dzieki za swietna robote ;D


tak tak laski .... włącz sobie redtube  będziesz miał laski

Ronney jest najlepszy  nie wszyscy muszą  lubić  man utd  ale zawodnika tak ....


nooo właśnie ściągam  1.3  tylko coś teraz wolny transfer mam

i chciał bym żeby  zrobić coś z tymi faulami bo to mnie już denerwuje na maxa

gram słabszym klubem Fc PORTO  i gram  finał z realem   I biegnę  sam na sam  i tu nagle jeb kosa  z TYŁU W  NOGI KOLO NAWET NIE  RUSZYŁ PIŁKI  mój zrobił 4 salta   noga złamana   ;)a gwizdka nie ma  zdarzyło mi się to wiele razy  winnych meczach też ....


Man UTD FOREVER

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #885 dnia: Listopad 24, 2009, 18:49:26 »
tak to jest tez to mnie denerwuje gram z kolega 1 na 1 i tez tnie mnie w polu karnym tak ze masakra a sędzia nie wzruszony, taki pes nam w tym roku wyszedł tzn sędziowanie,
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #886 dnia: Listopad 24, 2009, 18:50:11 »
I biegnę  sam na sam  i tu nagle jeb kosa  z TYŁU W  NOGI KOLO NAWET NIE  RUSZYŁ PIŁKI  mój zrobił 4 salta   noga złamana   ;)a gwizdka nie ma  zdarzyło mi się to wiele razy  winnych meczach też ....
hahahah się dawno tu tak nie usmiałem, niezłe ;D

Offline szczurekk11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES
« Odpowiedź #887 dnia: Listopad 24, 2009, 18:54:53 »
odpowie mi ktoś na moje pytanie ?

Offline konrad15-91

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 63
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2009r.
  • Życie to wielki samolot. Jesteś jego pilotem
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #888 dnia: Listopad 24, 2009, 19:06:49 »
szkoda bo gdyby te faule chociaż trochę byłyby poprawione to było by super. ale z tego co ja się orientuje to w żadnym patchu nie da sie tego chyba zrobić.. tylko łatka od Konami może coś zmienić, jednak wątpię po tym co zrobili w ostatnim update :D grając Borussią Dortmund i mając wolnych zawodników tj jak Barioss czy choćby Valdez aż idzie rozwalić pada jak wychodzi sam na sam i obrońca spokojnie go podcina bez konsekwencji..

Offline OsaeX

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Starogard Gdański
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #889 dnia: Listopad 24, 2009, 19:08:39 »

tak tak laski .... włącz sobie redtube  będziesz miał laski

Ronney jest najlepszy  nie wszyscy muszą  lubić  man utd  ale zawodnika tak ....


nooo właśnie ściągam  1.3  tylko coś teraz wolny transfer mam

i chciał bym żeby  zrobić coś z tymi faulami bo to mnie już denerwuje na maxa

gram słabszym klubem Fc PORTO  i gram  finał z realem   I biegnę  sam na sam  i tu nagle jeb kosa  z TYŁU W  NOGI KOLO NAWET NIE  RUSZYŁ PIŁKI  mój zrobił 4 salta   noga złamana   ;)a gwizdka nie ma  zdarzyło mi się to wiele razy  winnych meczach też ....

kurr... kolees jestes fanem Man utd i nie pier...l ze kazdy Rooneya musi lubic kazdy jest inny a jak nie jestes w temacie to co tu robisz idz w wormsy pograj a nie pier...bzdur "kazdy musi lubic Rooneya" no koles widze nieoagrniety jestes,ja akurat nie mam nic do rooneya ani do nikogo w sporcie ale wiem jak to bywa z kibicami i fanami roznych klubow,kto jest kumaty wie o co chodzi


A i ktos tu pisal ze instalowalem patche jakies wczesniej dlatego czarna murawa jest podczas przerwy.otoz kolego nic nie instalowame kur.. az takim kretynem nie jestem wiec nie piszcie bzdur,na czysta gre wszystko robilem i jest niestety czarna murawa na podgladzie i nie tylko ja ja mam,acha i Tranceshine da sie zrobic zeby te stroje byly oryginalen rowniez podczas gry online? bo nie uslyszalem odpowiedzi.Pozdrawiam

Offline ERORER

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków/Barcelona
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #890 dnia: Listopad 24, 2009, 19:13:33 »
pomoze ktos? zainstalowalem wersje 1.3 wszystko wrzucilem tak jak trzeba tzn of do moje dokumenty itd gdy juz wchodze w kitserver >manager  i naciskam attach to wyskakuje mi blad? co jest? prosze o pomoc:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 19:23:54 wysłana przez ERORER »

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #891 dnia: Listopad 24, 2009, 19:21:05 »
kurr... kolees jestes fanem Man utd i nie pier...l ze kazdy Rooneya musi lubic kazdy jest inny a jak nie jestes w temacie to co tu robisz idz w wormsy pograj a nie pier...bzdur "kazdy musi lubic Rooneya" no koles widze nieoagrniety jestes,ja akurat nie mam nic do rooneya ani do nikogo w sporcie ale wiem jak to bywa z kibicami i fanami roznych klubow,kto jest kumaty wie o co chodzi


A i ktos tu pisal ze instalowalem patche jakies wczesniej dlatego czarna murawa jest podczas przerwy.otoz kolego nic nie instalowame kur.. az takim kretynem nie jestem wiec nie piszcie bzdur,na czysta gre wszystko robilem i jest niestety czarna murawa na podgladzie i nie tylko ja ja mam,acha i Tranceshine da sie zrobic zeby te stroje byly oryginalen rowniez podczas gry online? bo nie uslyszalem odpowiedzi.Pozdrawiam

ty  nie rzucaj się tak  oo ładny przywalony jesteś !! hahahahah "a jak nie jesteś w temacie to co tu robisz idz w wormsy pograj a nie pier...bzdur " hahaha jaki płaski tekst

i tak na marginesie  naucz się czytac ze zrozumieniem a te z mordą wylatujesz od razu  

napisałem że man utd nie muszą lubić   ale zawodnika tak.... ale nie WSZYSCY !!  Ja nie  lubię barcy i realu  a lubię  Benzeme ,Kake  , Alvesa

kurcze dziecko dziecko nie będę sie z doba tu kłócił   ale teraz mi normalnie  pojechałeś

i  od czasu do czasu zajrzy do słownika polskiego ok ?? "zeby" przypomnieć  troszeczkę  dokładną pisownie
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 19:25:51 wysłana przez ★Aveiro★ »


Man UTD FOREVER

Offline OsaeX

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Starogard Gdański
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #892 dnia: Listopad 24, 2009, 19:27:42 »
ty  nie rzucaj się tak  oo ładny przywalony jesteś !! hahahahah "a jak nie jesteś w temacie to co tu robisz idz w wormsy pograj a nie pier...bzdur " hahaha jaki płaski tekst

i tak na marginesie  naucz się czytac ze zrozumieniem a te z mordą wylatujesz od razu 

napisałem że man utd nie muszą lubić   ale zawodnika tak.... ale nie WSZYSCY !!  Ja nie  lubię barcy i realu  a lubię  Benzeme ,Kake  , Alvesa

kurcze dziecko dziecko nie będę sie z doba tu kłócił   ale teraz mi normalnie  pojechałeś

Po pierwsze nie dziecko ,a po drugie twoje wypowiedzi swiadcza o twojej inteligencji cytuje "Rooney jest najlepszy" ,"ale zawodnika lubic trzeba" acha i wczesniej w poscie nie pisales ,ze nie wszyscy musza lubic Rooneya wiec nie odwracaj kota ogonem ^^.Pojechalem ci bo na to zaslugujesz moze juz nie bedziesz takich bzdur pisal,dla ciebie jest moze najlepszy Rooney ale nie dla wszystkich wiec nie pier... ^^ staram sie byc delikatny w moich postach ale musialem zaareagowac jakos na twoj post ktory....:) Pozdrawiam kumatych :)

Offline ERORER

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków/Barcelona
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #893 dnia: Listopad 24, 2009, 19:30:21 »
pomoze ktos? zainstalowalem wersje 1.3 wszystko wrzucilem tak jak trzeba tzn of do moje dokumenty itd gdy juz wchodze w kitserver >manager  i naciskam attach to wyskakuje mi blad? co jest? prosze o pomoc:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #894 dnia: Listopad 24, 2009, 19:30:49 »
Po pierwsze nie dziecko ,a po drugie twoje wypowiedzi swiadcza o twojej inteligencji cytuje "Rooney jest najlepszy" ,"ale zawodnika lubic trzeba" acha i wczesniej w poscie nie pisales ,ze nie wszyscy musza lubic Rooneya wiec nie odwracaj kota ogonem ^^.Pojechalem ci bo na to zaslugujesz moze juz nie bedziesz takich bzdur pisal,dla ciebie jest moze najlepszy Rooney ale nie dla wszystkich wiec nie pier... ^^ staram sie byc delikatny w moich postach ale musialem zaareagowac jakos na twoj post ktory....:) Pozdrawiam kumatych :)

dobra pojechałeś mi  już nie będę pisał bo sobie jeszcze posty nie potrzebnie po nabijasz haha


Man UTD FOREVER

Offline OsaeX

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Starogard Gdański
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #895 dnia: Listopad 24, 2009, 19:31:23 »
acha i nie pisze listu do ciebie szkole i te inne teamty mam za soba zebys ,tak dla twojej informacji tylko pisze. ,ja pisze szybko i nie zwracam za bardzo na przecinki i moge polykac niekotre littery ,zreszta nie jestem na lekcji j.polskiego zeby sie tlumaczyc bachorowi

Offline OsaeX

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Starogard Gdański
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #896 dnia: Listopad 24, 2009, 19:32:46 »
1:0 dla mnie  ;)

Offline ERORER

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków/Barcelona
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #897 dnia: Listopad 24, 2009, 19:36:33 »
ludize sluchajcie czy jest to mozliwe zeby jak ja teraz wkleilem plik SETUP z  kitserver 9.10 do tego sciagnietego z wersja patcha 1.3  i wzialem setup to sie wszystko zainstalowalo dobrze? bo gdy tak zrobilem gdy mi nie dzialal ten razem z patchem 1.3 to pisalo niby ze SUCCES... jestem ciekaw.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #898 dnia: Listopad 24, 2009, 19:41:54 »
ludize sluchajcie czy jest to mozliwe zeby jak ja teraz wkleilem plik SETUP z  kitserver 9.10 do tego sciagnietego z wersja patcha 1.3  i wzialem setup to sie wszystko zainstalowalo dobrze? bo gdy tak zrobilem gdy mi nie dzialal ten razem z patchem 1.3 to pisalo niby ze SUCCES... jestem ciekaw.

Włącz grę i zobacz

OsaeX powinno być 1:1 w ostrzeżeniach
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline ERORER

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków/Barcelona
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 24, 2009, 19:44:31 »
Włącz grę i zobacz

OsaeX powinno być 1:1 w ostrzeżeniach

tzn tak, wszedlem w menu i w edycje zawoidnika w druzyne barcelony to jeffren mail ta twarz co jest na screenie to chyba dobrze powinno byc

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tranceshine Patch 2010 Version 1.3! (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2010)
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 24, 2009, 19:44:31 »