Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

Playstation 3 : ISS PATCH PES2010 EU v1.0 by WENemesis & Keuch

<< < (3/4) > >>

rpzg:
siemka.słuchajcie sciagałem z innej strony ten sam patch i wgrywam go i nic wie ktoś moze o co chodzi.Mam 190 plików z koszulkami + kilka twarzy i plik edit i kopiuje je wszystkie i nic.Pomoze ktoś???

SITO:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOF nigdy nie jest potrzebny,zostawiasz  swój.Najwazniejszy jest Plik PPES2010EDIT i go wgrywasz z dodatkami (save)

--- Koniec cytatu ---

Jezeli mowisz z OF nie jest potrzebny to czemu nie widac innych plikow jak sa podpisaen w jezyku portugalskim???????????

platini72:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJezeli mowisz z OF nie jest potrzebny to czemu nie widac innych plikow jak sa podpisaen w jezyku portugalskim???????????

--- Koniec cytatu ---
ten patch to jakiś szajs nie dzaiała na ps3

SITO:
Wiem mi rowniez nie dziala:( a do tego nikt nie chce pomoc

CelticMurano:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZnalazle fajana stronke gdzie mozna sciagnac rozne patche na PS3 do PES 2010. Mam nadzieje ze cos dal siebie znajdziecie i podzielicie sie komentarzami co do patchy :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---

no znalazles na poprzedniej stronie...... :P

dlatego wam moze nie dzialac bo macie inna wersje gry  , zanim zaczniecie kopiowac te 200 plikow  to luknijcie na numer seryjny gry ( ostatnia strona ksiazeczki ) np BLES-00689 , BLES-00688
i na patch ( po rozpakowaniu nazwy katalogow maja ) czy sie numery wersji zgadzaja bo jak macie  rozne to nie pojdzie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej