Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

[XBOX360] Logosy i nazwy by capoulas

(1/1)

newsman:
Od dziś każdy posiadacz zmodyfikowanej konsoli XBOX360 może wrzucić do gry oryginalne logosy i nazwy zespołów:Barclays Premier League-F.A. Cup-Serie A-Italian Cup-La Liga-Copa del Rey-Knvb cup-French cup-World cup-Euro-Can-Copa America-Asian CupEmblems for:-Arsenal-Aston Villa-Birmingham City-Blackburn Rovers-Bolton-Burnley-Chelsea-Everton-Fulham-Hull City-Manchester City-Portsmouth-Stoke City-Sunderland-Tottenham-West Ham-Wigan-Wolverhampton-Almeria-Getafe-Sporting Gijon-Malaga-Osasuna-Tenerife-Xerez-Zaragoza REJESTRACJA lub LOGOWANIE

proboszcz:
Dzięki... Od dawna takiego cacka potrzebowałem :-*

P.S. zaraz sprawdzę :)

serkowski:
Dobra doszedłem  z czym to się je :) Zobaczmy czy działa ::)

Coś jest tutaj nie tak , wypaliłem te pliki z patcha w ggs i są stare ikonki , nie ma nowych ...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A powinno wszystko wyglądać tak po załadowaniu plików z patcha  .. ( tutaj wczytałem loga z wersji Pc )

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Sprawdźcie sami .... odpalcie GGS i załadujcie plik dt04 ( jest w patchu ) i później plik o numerku 22 odpowiadający za loga w grze




Hubercik1525:
Siema !! Jak trzeba wgrac ten logosy na xboxa ??
pzdr

metka:
ja zrobiłem przez Grafic Studio i działa ale sa tylko logosy nie ma stroi ( troche kicha ) a nazwy w grze trzeba samemu w edicji poprawić no coż dobre i to:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej