Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Logosy

Loga by Teco

<< < (70/125) > >>

Koadfahsdf:
Z tego ( REJESTRACJA lub LOGOWANIE) tematu wgralem logo Manchester City i jest gites, ladnie wyglada i chodzi. A tych twoich to jakos nie moge.

Teco:
Nie możesz...bo nie umiesz...ja już napisałem co i jak trzeba

Koadfahsdf:
Moze bys wytlumaczyl ? Nie bede przegladal 24 stron. A poza tym czemu nie ma jakiegos tutoriala jak wgrywac herby ?

Teco:
No jak masz takie podejście to sorry nie będę tracił na Ciebie czasu...Ja już napisałem a że Tobie się nie chce to już nie mój problem

Koadfahsdf:
Jasne, najlepiej. To jak szukanie igly w stogu siana. Nie moaj wina ze zadne typ nie napisal jasnego poradnika. Predzej sobie oczy wypale niz cos tam znajde. Nib y na str 5 i 6 tego tematu cos jest o tym, ale jakos niczego nie wyjasniles ??

Jak to ktos napisal:
Dziękuję bardzo, świetne logosy

EDIT:
"Mam pewien problem... Wrzucam logo Manchester City, które tutaj znalazłem i wyskakuje mi komunikat, że 62% koloru zostanie utracone lub coś takiego. Mam dwie opcje, albo kontynuować, albo nie. Kiedy kliknę na nie, bo logo jest wtedy bardzo brzydkie, wyskakuje mi komunikat:
Ooops!
Texture has been not inserted...

Co mam zrobić, żeby wrzucić to logo bez utraty koloru?
Problem mam też z Evertonem... Wrzucam do GGS-a i przeciągam na stare logo po czym wyskakuje mi znowu ten sam komunikat:
Ooops!
Texture has been not inserted...
Duża część log jest też w słabej jakości"

Mam dokladnie tak samo, oto mi chodzi. Pozniej ktos napisal: "Miałem to samo musisz na unnamed 22 kliknąć PPM i na export na np. pulpit i wtedy otwórz unnamed 22 z pulpitu i gotowe"

Ten sposob powyzej jest niemozliwy, bo tam nie ma zadnego unnamed_22, sa same ikony.
Loga wchodza, ale w dziadowej jakosci. Niby jak to zrobic, sie pytam ?

Przelecialem caly temat - pasuje ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej