Autor Wątek: Patch 1.02 od konami już dostępny  (Przeczytany 32001 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ferdek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Warszowice
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.04.2009r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2009, 12:05:34 »
Pożyjemy zobaczymy. Bardzo mi zależy na wyeliminowaniu tego błędu, z niektórymi kolegami z '09 nie można zagrać w Legendy z powodu odmiennych procesorów.

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 17, 2009, 12:12:16 »
Czy wy możecie przestać przepuszczać teksty przez te translatory? Popatrzcie na przetłumaczony tekst i zastanówcie się, co on ma wspólnego z j. polskim, a także z sensem zdań w j. angielskim?
jak ktoś nieznający angielskiego przczyta takie tłumaczenie zawsze mu trochę coś powie, a co do tłumaczenia pierwsze dwa/trzy zdania starałem się jakoś przetłumaczyć samemu z pomocą Translate Google, jednak jakoś mi nie pasowało i resztę zostawiłem nie zmienione, a czy to moja wina, że KONAMI nie może układać normalnych zdań, tylko takie, w których czasem trudno się domyślić o co chodzi w zdaniu :o
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline szmira66666

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 135
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 17, 2009, 12:20:41 »
cos tam poprawia z grafika.mialem wczesniejsze ustawienia na high i 1024x768 i tak mi chodzilo bez zacinki teraz ustwilem high i 1280x1024 i chodzi pieknie a wczesniej przy tej rozdzielczosci mi sie cieło.

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 17, 2009, 12:28:58 »
jak ktoś nieznający angielskiego przczyta takie tłumaczenie zawsze mu trochę coś powie, a co do tłumaczenia pierwsze dwa/trzy zdania starałem się jakoś przetłumaczyć samemu z pomocą Translate Google, jednak jakoś mi nie pasowało i resztę zostawiłem nie zmienione, a czy to moja wina, że KONAMI nie może układać normalnych zdań, tylko takie, w których czasem trudno się domyślić o co chodzi w zdaniu :o

Pierwsze 2, 3 zdania? Przecież tutaj są 2 krótkie proste zdania odpowiadające za zmiany w patchu! Tyle, co można dowiedzieć się z tego tłumaczenia to... ehh...

Cytuj
Naprawiono problem edytowania danych odwróconych do domyślnych raz po pobraniu treść jest realizowana w grze.

???

Cytuj
Ze względu na aktualne tematy, mamy tymczasowo zatrzymanych użytkowników grających na PC z różnymi producentami procesorów z dopasowaniem się w Quick Match.

Czyli areszty pękają w szwach.

Cytuj
Należy mieć świadomość, że czasami podczas instalacji proces może się utknąć w martwym punkcie ze statusem okno pokazane jako "nie odpowiada" na kilka minut.

W dzisiejszym świecie każdy kto jest w stanie obsłużyć komputer jest chyba choć w małym stopniu posiadaczem "jakiejś" wiedzy o angielskim - języku uniwersalnym. I chyba lepiej domyśleć się, co autor miał na myśli z oryginalnego tekstu niż z dziwactw wytwarzanych przez takie translatory.

Aha, Konami ułożyło normalne zdania - Ty po prostu ich nie rozumiesz a translator tym bardziej, bo to nie jest człowiek - nie myśli.

AbD00L

  • Gość
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2009, 12:30:22 »
Mogliby się zająć takimi decydentami w żółtych koszulkach i z gwizdkami bo psuja mi grę i całą frajdę, jak będę chciał popatrzeć jak się koszą czy coś to włączę sobie Football Amerykański albo Rugby.

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2009, 12:37:28 »
Fixed the problem of edit data reverting to default once the download content is implemented in-game.
to w takim razie o co w tym chodziło?

Pierwsze 2, 3 zdania? Przecież tutaj są 2 krótkie proste zdania odpowiadające za zmiany w patchu! Tyle, co można dowiedzieć się z tego tłumaczenia to... ehh...
ja nie tłumaczyłem samych poprawek tylko wszystko co było podane o patchu (5 zdań), a to tłumaczenie robiłem na szybkiego, żeby niektórzy nieznający języka mogliby zrozumieć o co chodziło, a tłumaczenie robiłem słowo w słowo dokładnie (mój błąd, że nie zrobiłem ogólnego, w takim razie za to sorry :-X)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline fasola1984

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2008r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2009, 12:46:33 »
Sneijder jest w Interze czyli składy zostały zaktualizowane

Offline jepes

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2007r.
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2009, 12:59:10 »
ta a obraniak dalej we francji czyli naktualizowane na odpie**** ehh szkoda slow

Offline mario800

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 17, 2009, 13:00:31 »
a schevhcenko ?

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2009, 13:03:23 »
to w takim razie o co w tym chodziło?

"Chodziło" o powracanie do standardowych ustawień, po tym jak wykonywano aktualizacje w grze poprzez "Download".

Cytat: jakub17
ja nie tłumaczyłem samych poprawek tylko wszystko co było podane o patchu (5 zdań),(...)

Fakt, to było 5 zdań. Dziękujemy Ci za pracę jaką wykonałeś na rzecz społeczności pesleague.pl.

Cytat: jakub17
(...) a to tłumaczenie robiłem na szybkiego, żeby niektórzy nieznający języka mogliby zrozumieć o co chodziło, a tłumaczenie robiłem słowo w słowo dokładnie (mój błąd, że nie zrobiłem ogólnego, w takim razie za to sorry :-X)

Nie wiem jak chciałeś sprawić, aby "nieznający" języka zrozumieli coś, czego sam nie rozumiesz.

Mały OT się wytworzył, ale po prostu nie mogę patrzeć jak niektórzy męczą ten Nasz j. polski, a na dodatek zmieniają znaczenie zdań w innym języku i wciąż męcząc polski próbują używać ich obu.

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2009, 13:15:59 »
Nie wiem jak chciałeś sprawić, aby "nieznający" języka zrozumieli coś, czego sam nie rozumiesz.
Chodziło mi o tych nie znających języka angielskiego, a nie polskiego. A co do tego tłumaczenia to chciałem tylko pomóc, bo skoro ktoś wstawia informacje o tym co ten patch poprawia to niech też napisze (choćby w translatorze) tłumaczenie na język polski. I mówiłem, że popełniłem błąd, bo starałem się słowo w słowo to przetłumaczyć, zamiast pójść na łatwiznę i napisać ogólny sens 8)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline mushys27

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2009r.
Odp: Patch 1.2 od konami już dostępny
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2009, 13:28:57 »
Chodziło mi o tych nie znających języka angielskiego, a nie polskiego. A co do tego tłumaczenia to chciałem tylko pomóc, bo skoro ktoś wstawia informacje o tym co ten patch poprawia to niech też napisze (choćby w translatorze) tłumaczenie na język polski. I mówiłem, że popełniłem błąd, bo starałem się słowo w słowo to przetłumaczyć, zamiast pójść na łatwiznę i napisać ogólny sens 8)

Przeciez to nie ma roznicy czy w translatorze bedziesz wpisywal pojdynczo slowa czy od razu caly tekst. Nawey lepiej zeby wpisac caly tekst odrazu bo wtedy translator rozpoznaje pewne wyrazenia osobno zanczace co innego.

Offline simon999

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: Żary
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2008r.
  • INTER FUN SINCE 1996 - FOREVER!
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2009, 13:55:09 »
translatory tlumacza tekst doslownie a j. angielskiego nie mozna tlumaczyc doslownie bo wychodzi kogiel-mogiel.

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 17, 2009, 14:18:00 »
translatory tlumacza tekst doslownie a j. angielskiego nie mozna tlumaczyc doslownie bo wychodzi kogiel-mogiel.
napisałem wcześniej, że popełniłem błąd, bo chciałem przetłumaczyć dokładnie cały tekst, zamiast pójść na łatwiznę i napisać ogólny sens, więc za to sorry :)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 17, 2009, 14:21:34 »
Nie wiem o co wam chodzi z patchem poprawiającym problem procesorów, Konami od początku mówiło, że narazie poprawy nie będzie, i zrobią tylko tak, że nie będą łączeni ze sobą gracze z różnymi.

PRIDE OF LONDON !

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 17, 2009, 14:29:52 »
A Roben nadal w Real.M :)
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline Grrruby

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Z nienacka
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2008r.
  • HxC 4 Life
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 17, 2009, 14:33:58 »
nie macie co robic tylko dziamotać o translatorach? mowa o patchu chyba w tym temacie;):p
beznadzieja z tymi patchami... h**a robią tak naprawdę:/
nawet głupi potrafi wsadzić snejidera do Interu a obraniaka do Francji... gdyby Konami robiło tak fujaraowego pesa jak fifa, to już daaawno jedliby gó**o z ulicy, bo EA to chociaż update potrafi eleganckie zrobić

EDIT: Obraniaka do Polski:P
I Whispered in her ear: U better fear me dear,
`Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!

Michał Kurowicki

  • Gość
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 17, 2009, 14:36:55 »
A Roben nadal w Real.M :)


nie roumiesz że jak oni zrobili pes 2010 to jeszcze robben był w realu tak drudno skumać pozdro :)

Offline Grrruby

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Z nienacka
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2008r.
  • HxC 4 Life
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 17, 2009, 14:39:52 »

nie roumiesz że jak oni zrobili pes 2010 to jeszcze robben był w realu tak drudno skumać pozdro :)

hmm... NO COOO TY??!! <sarkazm>
a taki patch jak ten właśnie miał na celu zaktualizowanie niektórych transferów... :)
I Whispered in her ear: U better fear me dear,
`Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 17, 2009, 14:43:21 »
czy jest juz moze crack

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Patch 1.02 od konami już dostępny
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 17, 2009, 14:43:21 »