Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Tablice Wyników

Nsport by Saber (4:3 & 16:9) bazujący na Canal + by Txak

<< < (2/3) > >>

lex1:
toz on jest robiony na tym canal+...

Saber:
przeczytaj watek jeszcze raz od poczatku, chyba, ze tego nie potrafisz, bo pisze jak byk!!!

Saber:
Gościu czepiasz się szczegółów, a jak się dobrze rozejrzysz to znajdziesz na tym forum więcej prac które, są podobne do innych lub na nich bazują, a w tej połowie połowę, w których nie ma żadnych informacji na czym bazują! Żebyś mi dał święty spokój to poprawiłem już tytuł.
I BTW jak się dobrze przyjrzysz to zauważysz, że scoreboard ten jest prawie całkiem zmodyfikowany nie licząc tylko kolorów, a nie wstawiona tylko tablica!!! Jeśli uważasz, że tak nie jest, to czekam na twoją modyfikację tablicy Canal + by Txak i zobaczymy co potrafisz oprócz krytykowania i czepiania się klapkami na oczach, bo jeśli już zamierzasz zrobić coś takiego to staraj się od początku wyrażać jasno pisząc kilka zdań jak na cywilizowanego człowieka przystało i nie w kur... ludzi!!!

EOT

Saber:
Słuchaj napisałem na czym bazowałem i jest to chyba jasne, a jeśli cię to tak bardzo boli to napisz do pana Txak i niech się zemną skonsultuje i poprosi o wycofanie pracy z forum albo poproś o to moderatora.

Crone82:
Jak to zainstalować ? (Gdzie to wrzucić)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej