Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

KOMENTARZ W PES 2010!PILNA POMOC!!!!!!!!

<< < (2/3) > >>

SITO:
Nie wiem, ale to mozliwe:)

CelticMurano:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMam mały problem... A mianowicie od wczoraj mam PES 2010 na PS3 :) I jak Jon Champion komentuje to jakoś smętnie. W ogóle nie komentuje nazwisk!!!!! >:( Tylko jak sie strzela to wtedy dopiero np. "Del Piero!". O co chodzi? może trzeba cos ustawic w opcjach nie wiem!!!! ??? ??? ??? ??? Wiec prosze O SZYBKĄ POMOC!!!!!!! ??? ??? ???

--- Koniec cytatu ---

w opcjach masz mozliwosc ustawic czestotliwosc komentarza i  wybrac czy ma mowic nazwiska czy numery zawodnikow

ale przeciez przy kazdym kontakcie z pilka danego zawodnika nie bedzie wymienial jego nazwiska ...

komentarz w seri  ISS/PES byl denny jest denny i pewnie jeszcze dlugo bedzie ale  to juz inna historia ( szkoda ze nie ma mozliwosci wyboru japonskiego  bo ten jest genialny chociaz jezyka nie znam :P )

AdissJuve:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEw opcjach masz mozliwosc ustawic czestotliwosc komentarza i  wybrac czy ma mowic nazwiska czy numery zawodnikow

ale przeciez przy kazdym kontakcie z pilka danego zawodnika nie bedzie wymienial jego nazwiska ...

komentarz w seri  ISS/PES byl denny jest denny i pewnie jeszcze dlugo bedzie ale  to juz inna historia ( szkoda ze nie ma mozliwosci wyboru japonskiego  bo ten jest genialny chociaz jezyka nie znam :P )



--- Koniec cytatu ---
Ale przy żadnym kontakcie z piłką nie komentuje!!! ??? Tylko jak się strzela na bramkę. W opcjach mam ustawione:
Commentary Freqeuncy:  Standard


To o co w końcu chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

CelticMurano:
to masz dobrze ustawione  i ze nazwiska wymawia  tez rozumiem
wiesz co z ciekawosci pogram dzisiaj juve  i zobacze jak to u mnie wyglada , bo gralem tylko dwa meczyki online  "stara dama"  i nie zwrucilem uwagi na kontarz
 

ERORER:
tez tak mam ale mi to nie przeszkadza za bardzo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej