Autor Wątek: Polskie menu PES 2010 przez robert09  (Przeczytany 4536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Polskie menu PES 2010 przez robert09
« dnia: Listopad 19, 2009, 16:53:15 »
Co tu dużo pisać. Oto polskie menu do pes2010 wykonane przez naszego rodaka Roberta. Każdy polak w oczekiwaniu na spolszczenie musi je mieć.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Offline Crone82

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2009, 16:56:34 »
Wow , Pobiorę...Ale czekam na Ekstraklasa Patch 2010 o ile wyjdzie ponieważ DoMManu opóścił Forum ;)

Offline Arkowiec12

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Gdynia
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Hej Arka GOL !!!!!
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2009, 17:18:09 »
znajdzie sie dobroczynca ktora wstawi na inny server bo ja z uploading.com nie moge sciagnac
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0
Chcesz zaproszenie na lockerz.com?? pisz na gg 13911534

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2009, 17:22:45 »
Niech lepiej odrazu ktoś zajmie sie całym spolszczeniem bo ten Master to sobie leci zamyka tematy straszy że wyjdzie tak jak do pesa 2009...Co to za polityka sie pytam..rozumiem gdyby miał dopiero 70-80% to mógłby sie czepiać że sie pytają ale koleś mieściąc temu pisał że ma chyba 95% i teraz sie zabrania pytać kiedy wyjdzie terminy przesuwa z tyogodnia na tydzień to co robi on i te neo dzieci wypisujące bzdury w temacie to śmieszne i zarazem denerwujące bo czekałem na spolszczenie od początku byłem zachwycony jak szybko wyjdzie no to nam wyszło menu i nic więcej..nie chce mu sie kończyć bądź ktoś mu dume uraził..nie wnikam ale od niego to tego nie raczej nie ujrzymy..no chyba że coś tam robi czego efektów nie widać A MENUSY są OKE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline zaqwsx1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2009, 17:43:23 »
gdzie się wrzuca te pliki ???

Offline kmissek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Fc Barcelona
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2009, 17:50:23 »
działa to

Offline kmissek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Fc Barcelona
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2009, 17:59:40 »
Żal To Spolszczenie ta 20% chyba

Offline adik1692

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Słupsk
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2009r.
  • !THE GOONER FAN!
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2009, 18:19:22 »
Niech lepiej odrazu ktoś zajmie sie całym spolszczeniem bo ten Master to sobie leci zamyka tematy straszy że wyjdzie tak jak do pesa 2009...Co to za polityka sie pytam..rozumiem gdyby miał dopiero 70-80% to mógłby sie czepiać że sie pytają ale koleś mieściąc temu pisał że ma chyba 95% i teraz sie zabrania pytać kiedy wyjdzie terminy przesuwa z tyogodnia na tydzień to co robi on i te neo dzieci wypisujące bzdury w temacie to śmieszne i zarazem denerwujące bo czekałem na spolszczenie od początku byłem zachwycony jak szybko wyjdzie no to nam wyszło menu i nic więcej..nie chce mu sie kończyć bądź ktoś mu dume uraził..nie wnikam ale od niego to tego nie raczej nie ujrzymy..no chyba że coś tam robi czego efektów nie widać A MENUSY są OKE
masz troche racji w tym co mowisz, jednak jest jedyna osoba ktora sie podjela tego zadania...wiesz nikt mu za to nie placi i nie oczekujmy ze bedzie je robil caly czas przez pare miesiecy, jak zrobi napewno wszyscy beda go wielbic
badzmy cierpliwi z tego co napisal na pocztku swojego watku to do polowy grudnia a moze na swieta bedzie... ::) ::) ::)
.::ARSENAL FOR EVER::.

Offline kmissek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Fc Barcelona
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2009, 18:21:41 »
Master Rafael W Miesiac Zrobi 99% sorki ze bey polskich znakuw ale mi sie system ******

Offline gostek15

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2009, 18:53:00 »
Niech lepiej odrazu ktoś zajmie sie całym spolszczeniem bo ten Master to sobie leci zamyka tematy straszy że wyjdzie tak jak do pesa 2009...Co to za polityka sie pytam..rozumiem gdyby miał dopiero 70-80% to mógłby sie czepiać że sie pytają ale koleś mieściąc temu pisał że ma chyba 95% i teraz sie zabrania pytać kiedy wyjdzie terminy przesuwa z tyogodnia na tydzień to co robi on i te neo dzieci wypisujące bzdury w temacie to śmieszne i zarazem denerwujące bo czekałem na spolszczenie od początku byłem zachwycony jak szybko wyjdzie no to nam wyszło menu i nic więcej..nie chce mu sie kończyć bądź ktoś mu dume uraził..nie wnikam ale od niego to tego nie raczej nie ujrzymy..no chyba że coś tam robi czego efektów nie widać A MENUSY są OKE

Wiesz co, gdybym był Masterem to opóźniałbym premierę spolszczenia za takie posty żeby wam specjalnie zrobić na złość. Mimo że ja nic nie robie przy tym spolszczeniu wkurza mnie takie gadania a co dopiero jego. Ale co to da jak zaraz kolejny napisze "co on tak zamyka i otwiera temat, w kulki se leci, nie chce mu sie" może i mu się nie chce, jak bedzie mu sie chciało to wyda, pochlastańcy !

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2009, 19:04:59 »
Master Rafael W Miesiac Zrobi 99% sorki ze bey polskich znakuw ale mi sie system ******

Może po prostu naciśnij Shift+Ctrl ??? ???

Niech lepiej odrazu ktoś zajmie sie całym spolszczeniem bo ten Master to sobie leci zamyka tematy straszy że wyjdzie tak jak do pesa 2009...Co to za polityka sie pytam..rozumiem gdyby miał dopiero 70-80% to mógłby sie czepiać że sie pytają ale koleś mieściąc temu pisał że ma chyba 95% i teraz sie zabrania pytać kiedy wyjdzie terminy przesuwa z tyogodnia na tydzień to co robi on i te neo dzieci wypisujące bzdury w temacie to śmieszne i zarazem denerwujące bo czekałem na spolszczenie od początku byłem zachwycony jak szybko wyjdzie no to nam wyszło menu i nic więcej..nie chce mu sie kończyć bądź ktoś mu dume uraził..nie wnikam ale od niego to tego nie raczej nie ujrzymy..no chyba że coś tam robi czego efektów nie widać A MENUSY są OKE

Ktoś się zajmie ??? ??? Oczywiście, bo "ktoś" będzie marnował swój czas, (a jak ma lenia jak każdy nie raz i mu się przez kilka dni nie chcę robić to od razu wszyscy najeżdżają na niego) a ty łaskawie klikniesz w link, pobierzesz i będziesz zadowolony... Jak masz takie coś pisać to lepiej pomyśl 3 razy, wyżal się mamie, cioci, babci... a tutaj tego nie pisz, bo po prostu nie wypada
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2009, 19:59:48 »
Tak tak typowa reakcja koledzy bo jestem ten zły któy nic nie robi i piszę ;D..uwierzcie ze też robie wiele rzeczy dla kogoś za nic poświęcam czas i wiem co to znaczy..Wy za to zajmujecie sie bronieniem poszkodowanego i mylicie mnie z przymułami z tego forum..otóż jeżeli ktoś zauważył na forum o spolszczeniu napisałem może dwa razy na początku chwaląc pracę Mastera bo wziął sie konkretnie do roboty gdy zakładał temat..jednak po tym co zobaczyłem w ostatnich tygodniach to śmiech na sali..całe forum czeka na coś co zobowiązał się robić a on nam wyskakuję z tygodnia na tydzień z terminami i z zamykaniem tematu bo ktoś coś napisał..no szkoda że zamiast czytać posty nie robi spolszczenia..oczywiste jest ze nie musi..absolutnie każdy mu będzie wdzięczny gdy je wyda lecz dla mnie to po prostu szczeniackie zachowanie..powinien sie zachować jak facet i zrobić to co zaczął a nie patrzeć co kto piszę..
mi nie jest potrzebne te całe spolszczenie..denerwuję mnie jednak cały fakt jak ta praca wygląda..no jednak ludzie są różni i co dla mnie wydaje dziwne dla innych sie wyda normalne i będą uwarzali że skoro ktoś go obraża czy też męczy pytaniami ma być ukarany brakiem spolszczenia :) Wiem że to nie lekka praca bynajmniej dla kogoś kto tego nie potrafi ale robi to dla nas z własnej woli więc powinno to wyglądać nieco inaczej ..
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2009, 20:02:48 wysłana przez ahas93 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline ★Master_Rafael★

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 411
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
  • masterrafael.cba.pl
    • MASTER RAFAEL
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2009, 20:08:53 »
Tak tak typowa reakcja koledzy bo jestem ten zły któy nic nie robi i piszę ;D..uwierzcie ze też robie wiele rzeczy dla kogoś za nic poświęcam czas i wiem co to znaczy..Wy za to zajmujecie sie bronieniem poszkodowanego i mylicie mnie z przymułami z tego forum..otóż jeżeli ktoś zauważył na forum o spolszczeniu napsiałem może dwa razy na początku chwaląc pracę Mastera bo wziął sie konkrenie do roboty gdy zakładał temat..jednak po tym co zobaczyłem w ostanich tygodniach to śmiech na sali..całe forum czeka na coś co zobowiązał się robić a on nam wyskakuję z tygodnia na tydzień z terminami i z zamykaniem tematu bo ktoś coś napisał..no szkoda że zamiast czytać posty nie robi spolszczenia..oczywiste jest ze nie musi..absolutnie każdy mu będzie wdzięczny gdy je wyda lecz dla mnie to poprostu szczeniackie zachowanie..powinien sie zachowac jak facet i zrobić to co zaczął a nie patrzeć co kto piszę..
mi nie jest potrzebne te całe spolszczenie..denerwuję mnie jednak cały fakt jak ta praca wygląda..no jednak ludzie są różni i co dla mnei ie wydaje dziwne dla innych sie wyda normalne i będą uwarzali że skoro ktoś go obraża czy też męczy pytaniami ma być ukarany brakiem spolszczenia :) Wiem że to nie lekka praca bynajmniej dla kogoś kto tego nie potrafi ale robi to dla nas z własnej woli więc powinno to wyglądac nie co inaczej ..

kto powiedział ze nie robi? Zmienia tylko datę, bo spolszczenie wyjdzie na 100%. Zamknąłem wątki bo tylko w nich spam od pitekantropów jest i poza tym mam spokój w robieni spolszczenia; na nikogo się też nie obraziłem, no tylko każda wiadomośc na PW zawierająca w sobie wyrazy spolszczenie i kiedy ląduje w koszu, więc niech niektórzy się nie dziwią że nie mają odpowiedzi; tyle ode mnie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
OFICJALNA STRONA SPOLSZCZEŃ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ballpack PES 2011 by Master_Rafael REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2009, 20:14:33 »
Co do tego "NIE ROBI" to wiesz o co chodzi..skoro uważasz spolszczenie za skończone w 95% a po miesiącu przesuwasz premierę z tygofnia na tydzień aż wreście na zegarze po kilku dniach widnieje data"do końca tam 134dni itd można chyba tak pomyśleć choć wiem że to była zagrywka dla spokoju :) Widzisz..chodzi mi właśnie o tego typu sprawy nie łatwiej jest zamknąć wotęk z napisem "PRACE TRWAJĄ WĄTEK ZAMKNIĘTY Z POWODU JAKIEGOS TAM"...wszyskto było by jasne a tak sprawa bynajmniej dla mnie stała się irytująca jak z pewnością i dla ciebie..
miej więcej wiadomo teraz na czym sie stoi dibre gdybyś aktualizował postępy..w takim razie udanej pracy :>
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2009, 20:17:21 wysłana przez ahas93 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline VFL_Fan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2009, 20:22:58 »
Wow , Pobiorę...Ale czekam na Ekstraklasa Patch 2010 o ile wyjdzie ponieważ DoMManu opóścił Forum ;)

Jest post?  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polskie menu PES 2010 przez robert09
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2009, 20:22:58 »