Autor Wątek: Patch PES 6.5 - Ogromna Prośba... Niekumaty.. :/ Pomóż  (Przeczytany 1197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline osa87

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2008r.
Patch PES 6.5 - Ogromna Prośba... Niekumaty.. :/ Pomóż
« dnia: Listopad 17, 2009, 14:21:37 »
Witam wszystkich...

Mam do was ogromną p rośbe i licze na was... już nie raz mi pomogliście więc jestem pewny że dla wielu z was będzie to "pikuś"

Jak wielu z was jestem uzależniony od "PES 6"  niewątpliwie najlepsza z seri tej gry... Jedyną wadą dla mnie tej gry są dramatyczne murawy które irytują nie tylko mnie:p do pełnego spełnienia i wręcz ekstazy doprowadził by mnie komplecik stadionów z murawami, nic więcej... i tu zaczyna się mój problem bo niby jest pełno patchy które by mnie zadowoliły, niestety ŚCIĄGANIE przy moim necie(szybkości połączenia) zajeło by wieki a przy dużej "wadze" partów i tak ściąganie kończyło się z powodu przekroczenia czasu pobierania, jestem bezradny... wczoraj zmobilizowałem się i ściągnołem patch z kitserverem niestety w kitserverze nie było możliwości dodawania stadionów:( wkur... się na maxa bo sciągałem 15 godzin... :/

Byłbym szalenie wdzięczny za pomoc i podanie mi linka ze zwykłym kitserverem w którym będe mógł dodawać stadiony, chyba że istnieje możliwość dodania sobie samemu folderu "stadiums" do kitservera z "jakiegoś tam" patcha? choć wątpie...
Nie siedze w tym temacie i nie znam się dlatego prosze o Pomoc...

Chyba że był by ktoś tak dobry i zgrał mi np PATCHA 6.5v3 -badz orange ekstraklasa na plytki (oczywiście pokryje koszt) i wyslal mi je, byłbym szalenie wdzięczny i przeszczęśliwy:p  tymbardziej że mam ograniczoną możliwość sciągania a nie "LENISTWO"

za każdą Pomoc i rade dziękuje...

P.S chyba że ktoś jest ze śląska? a konkretnie okolice KATOWIC to wtedy osobiście mógłbym to załątwić. pozdro

Offline mab07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: Patch PES 6.5 - Ogromna Prośba... Niekumaty.. :/ Pomóż
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2009, 21:01:37 »
Ja jestem z Sosnowca i mam ekstraklasa patch na sezon 08/09 ale stadionow jest multum i sa dobrze wykonane

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Patch PES 6.5 - Ogromna Prośba... Niekumaty.. :/ Pomóż
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2009, 21:01:37 »