Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Jak stworzyć własny soundtrack?

<< < (6/7) > >>

El_Raul:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA u mnie z kolei jest odwrotnie niż tam kolega co wyżej napisał że miał stary kitserver, nazwa jest ale muzyka nadal ta sama mimo iż zamieniłem plik na adx i skopiowałem tam gdzie trzeba, wszystko tak zrobiłem jak opisane a itak pokazuje sie nowa nazwa piosenki która ma być a itak gra stara, ta która wcześniej była. :/

--- Koniec cytatu ---

skasuj dt02.img z kitserva i wgraj na nowo  ::)

DAMIL26:
Dziekx za odpowiedź, tylko że ja nie miałem w kitserverze tego pliku dt02.img , musiałem go utworzyć. Mam wgrany tranceshine patch 1.4  Jak wgrałem patcha od master Rafaela, to samo miałem nadal, wyświetla mi się poprawnie nazwa i tytuł piosenki ale gra ta stara ,,oryginalna pes-owska" .  Ale tak biorąc to na chłopski rozum to jeśli utworzyłem ten plik w : kitserver/esemple-root1/img/dt02.img to itak, jak może mi zagrac ta piosenka skoro nie skasowałem tamtej poprzedniej którą miała zastąpić ta nowa..  Dlatego gra tamta jak włączam grę.

DAMIL26:
Już znalazłem błąd , zamiast np  unnamed_11  wpisałem unnamed 11  (ze spacją) , dlatego nie działało,teraz działa. Ale to dlatego że gdzieś tam w temacie było ze spacja tak napisane i to mnie zmyliło. Taki szczegół a ile zmienia :)  pozdrawiam  ;D

chmielu2108:
Nie chciałem zakładać nowego wątku więc pytam ty.Jak i czy się da zmienić nazwę napisanego przeze mnie wątku ??

KamZ123:
Jeśli Pes Sound File Conveter nie chce przekonwertować, to znaczy, że masz za długą linię komend, tzn. skopiuj piosenkę bezpośrednio na dysk C (tak aby linia komend brzmaiła tak: C:/nazwa_piosenki.mp3/wav).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej