Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Napisz jakie kitsy potrzebujesz!

<< < (140/190) > >>

macieq22:
Zrobi mi ktoś takie stroje??

Koszulka taka:



A na niej taki herb:



I taki sponsor:



Takie spodenki:



tylko bez herbu realu

Takie getry:

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEwitam. czemu w eksraklasie patch 2010 nie moge zmienic kitsów np w folderz GDB nie ma stroi np reprezentacij, LFP, seria A ???????:( oto przykład:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

co mam zrobic????

--- Koniec cytatu ---
Zrób nowy folder w GDB np. Europa, a w tym folderze kojeny folder z drużyną np. Poland ;) Potem wchodzisz w editor by w!ld@ i patrzysz na indeks tej drużyny np. 20 ma Polska (u mnie, ale u ciebie też bo mam także Ekstraklasa Patch 2010) :) Gdy sprawdziłeś to wchodzisz w map.txt w GDB i piszesz np. 20, "Europa/Poland" ;D Gdy to wszystko zrobiłeś to włączasz EP 2010 i sprawdzasz czy działają te kitsy, które wgrałeś :D

janekcentrum:
ja bym chciał poprosić o 2 komplety strojów Fantasy :)

1. Polska Adidas, domowy tak jak Niemcy z czerwonym pionowym paskiem, a wyjazdowe z tekstura Meksyku, bramkarz obojetne :)

2. Barcelona Adidas, tekstura obojętne, domowe pasy jak Argentyna, spodenki czerwone, getry granatowe, wyjazd - takie jak inter 2 sezony temu, bądź teraz Serbia na MŚ - białe z czerwonym krzyżem, granatowe spodenki, białe getry), bramkarze tez obojetne, a trzecie tak jak Marsylia, ale zamiast 3 kolorów rasta, to może 4 paski na przemiennie zolty z czerwonym (Jak flaga katalonii) (sponsor Unicef)

jest szansa?

Danie(L):
Bardzo proszę o kitsy PFC Litex Lovetch :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Z góry dzięx ;) pozdrawiam

Wookiee:
Witam

czy moglby ktos wrzucic foldery GDB ze wszystkimi strojami druzyn afrykanskich w technologi Techfit ?

czyli tekstura wyglada tak:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej