Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Dodawanie drużyn

<< < (6/10) > >>

Danie(L):
Wyeksportuj drużynę z inego of'a do jakiegoś folderu, a potem w PES Editor daj prawy przycisk myszy i import squad and formation. Ja zrobiłem tak, i na przykład drużyny z Bundesligi nareszcie jakoś wyglądają, bo wcześniej miałem tylko łysych graczy...

es_sabbi:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEWyeksportuj drużynę z inego of'a do jakiegoś folderu, a potem w PES Editor daj prawy przycisk myszy i import squad and formation. Ja zrobiłem tak, i na przykład drużyny z Bundesligi nareszcie jakoś wyglądają, bo wcześniej miałem tylko łysych graczy...

--- Koniec cytatu ---

Facet jesteś wielki!! Ja od godziny ręcznie wklepuje graczy a rzeczywiście wystarczyło zrobić export/import :) szukałem tej opcji ale nie znalazłem jej i dopiero Twoja wskazówka mi pomogła :) wieeelkie dzięki :)

Dodawanie strojów także działa :) więc teraz chyba do każdego patcha można dodać swoje teamy :)

Pytanie: Czy ktoś ma pomysł jak dodać loga poprzez GGS?? Bo ja je dodawałem w grze a tam jest jeszcze wolnych może z 10miejsc :/

EDIT: Moje spostrzeżenie:

Dodawałem dziś innej stworzonej drużynie stroje i już nie działały. Okazało się, że przypadki wcześniej odkryłem co zrobić aby stroje z kitservera działały z nową drużyną.
Trzeba przy pomocy programu PRO-EVO Editing Studio wywalić RELINKS KITS na N/A dla każdego z 4 stroi i wtedy w grze normalnie wczytuje te stroje które wrzuciliśmy do kitservera.

Ale wciąż nie wiem jak może za pomocą kitservera wrzucać loga?? Do tej pory robiłem to w grze, ale tam jest tylko 20 slotów wolnych :/

Seyran:
Es_sabbi, możesz mi dokładnie powiedzieć, co trzeba zrobić z tym Relinks Kitsem ?

es_sabbi:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEEs_sabbi, możesz mi dokładnie powiedzieć, co trzeba zrobić z tym Relinks Kitsem ?

--- Koniec cytatu ---
powiem Ci że to powyżej to bardzo stary post :) nic nie trzeba robić stroje działą ok jak tylko wpiszesz w map.txt w GDB dopiszesz nazwe katalogu twoich stroi no i wrzucisz je tam

Seyran:
Robię wszystko dobrze ...

kitsy dałem do :

D:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\kitserver\GDB\uni\Club\Barclays Premier League\North London

A w map. txt mam :

86, "Club\Barclays Premier League\North London"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej