Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Dodawanie drużyn

<< < (9/10) > >>

Danie(L):
REJESTRACJA lub LOGOWANIEa ja mam taki problem co jest?

--- Koniec cytatu ---

twój problem polega na tym, że któraś drużyna nie ma wpisanej nazwy w Team Manager. Musisz tam otworzyć OF i sprawdzić, który to konkretnie klub. Problem może też leżeć w ID klubu(jeśli dodajesz, to musi być 4000 i wyżej). Poszperaj, a ja daję linka do Teams Manager na wszelki wypadekhttp://www.pespatchs.com/2009/12/pes-2010-teams-manager-v-11-add-teams.html ;)

Kibic Ekstraklasy:
Mam nowy problem otóż zrobiłem sobie teraz Dnipro zamiast Boca Juniors i dodałem kitsy, logo oraz dodałem do ligi ale gdy jest w Others A to jest takie herb jakby papier z krzyżykiem :-\ Przez to wywala do windy u jak to zmienić (to logo) ?

Expendable:
Dzięki temu urządzeniu zrobiłem sobie Major League Soccer, bo mam jakieś tam powiazania z Kanadą, która tez gra w MLS, a do USA to z Kanady przecież niedaleko... xD. Teamy robiłem na of z Pes edit Patcha 3.0 za drużyny Championship
Parę screenów:








Potrafi kots zrobic taki ścoreboard jak tu, bradzo prosze o spróbowanie go wykonac
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
I nie mogę zmienić nazwy bundesliga na MLs bo nie moge niegdzie znaleźć tego urządzenia śżeby ten plik zapisac jako bin. Jak ktos ma link do programu to poprosze  ;D

bubu1998:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
0) Przechowajcie kopię zapasową starego PES2010_EDIT.bin (iunnamed_11.bin w przypadku jak będzie potrzebny)

NIECH KTOŚ PRZETŁUMACZY I MI PRZEŚLE NA PW A JA TU WKLEJE

--- Koniec cytatu ---
Ja nie mam unnamed_11.bin
PS.MAM ekstraklasa patch 2010

Arkowiec_Gdynia:
Ja się męczę z tym dodawaniem drużyn. Nie mogę tego ogarnąć ; /
Jeżeli ktoś to robi bez trudu i ma troszkę czasu to może zrobiłby mi ktoś druzynę Realu Sociedad i mi jakoś wysłał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej