Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

FANTASY KITS BY MAKAVELI91

<< < (36/88) > >>

krzysztofeles:
mógł byś mi jeszcze zrobić takie stroje chelsea chodzi mi o te z 2002/03 ??? z tej stronki REJESTRACJA lub LOGOWANIE

piterek9:
super ten kits, bardzo mi się podoba.. :) a mógłbym prosić w wolnej chwili o dwie małe poprawki? po prawej stronie koszulki znaczek nike i na spodenkach po prawej stronie, chodzi o miejsce tak jakby na prawej piersi na wysokości tego znaczka osp (tak jak na normalnych koszulkach) i o takie logo zamiast coca-coli- REJESTRACJA lub LOGOWANIE wtedy już będzie bomba :)) dzięx za poświęcony czas na robienie kitsa dla mnie, dobra robota :) pozdrawiam.

dragoneria96:
kitsy lecha są 10/10 ,ale jak byś zrobił cały set lecha to bylbym wdzieczny z tego samego sezonu i spokojnie mogłbys wrzucic na pes editing

Away




GK tylko ta reklama mróz tak jak w home ma byc bo potem tak bylo ;) ;) ;)


GK 2



Alternative prosilbym bym takie jako alternatywne



pawelszalik:
Nie wrzucą na pesedit wam starych stroi lecha :D

debil500000:
Makaveli zrobił byś mi stroje Lecha fantasy tylko z tym paskiem  na przodzie jak ma Manchester United z góry dzięki a i żeby się
znaleźli sponsorzy  warka,bet clic i remes z góry dzięki tu masz linki :

Warka: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Bet clic: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Remes: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A ten pasek to niech będzie taki jak na kitsach manu  : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A i niech stroje  będą home i away home niebiesko-białe a away czarno-białe z góry dziękuje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej