Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

FANTASY KITS BY MAKAVELI91

<< < (84/88) > >>

gumiaszek:
Lipa911 jak chcesz to moze byc adidas

janekcentrum:
ja bym chciał poprosić o 2 komplety strojów Fantasy :)

1. Polska Adidas, domowy tak jak Niemcy z czerwonym pionowym paskiem, a wyjazdowe z tekstura Meksyku, bramkarz obojetne :)

2. Barcelona Adidas, tekstura obojętne, domowe pasy jak Argentyna, spodenki czerwone, getry granatowe, wyjazd - takie jak inter 2 sezony temu, bądź teraz Serbia na MŚ - białe z czerwonym krzyżem, granatowe spodenki, białe getry), bramkarze tez obojetne, a trzecie tak jak Marsylia, ale zamiast 3 kolorów rasta, to może 4 paski na przemiennie zolty z czerwonym (Jak flaga katalonii) (sponsor Unicef)

jest szansa?

makaveli91:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja bym chciał poprosić o 2 komplety strojów Fantasy :)

1. Polska Adidas, domowy tak jak Niemcy z czerwonym pionowym paskiem, a wyjazdowe z tekstura Meksyku, bramkarz obojetne :)

2. Barcelona Adidas, tekstura obojętne, domowe pasy jak Argentyna, spodenki czerwone, getry granatowe, wyjazd - takie jak inter 2 sezony temu, bądź teraz Serbia na MŚ - białe z czerwonym krzyżem, granatowe spodenki, białe getry), bramkarze tez obojetne, a trzecie tak jak Marsylia, ale zamiast 3 kolorów rasta, to może 4 paski na przemiennie zolty z czerwonym (Jak flaga katalonii) (sponsor Unicef)

jest szansa?

--- Koniec cytatu ---
dodaj jakieś zdjęcia , np tekstur , innych kitsów

janekcentrum:
mam niestety tylko kitsy, a ja nie wiem czy na ich podstawie mozna cos zrobic i w ogole... nie znam sie za bardzo na tym niestety...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE       argentina (oczywiscie bordowo granatowe i zolte elementy dodatkowe - reszta jak w poprzednim poscie)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   meksyk i jego tekstura

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   Inter - zamiast pirelli unicef, spodenki granatowe i brak wloskiej flagi

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   serbia - kolory koszulki na odwrót

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   Marsylia (paski adidas złote)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE Niemcy (paski czerwone, dodatki ekstra złote)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE moze cos z trzecimi polaków dałoby sie cos zrobić z tego?  moze być granatowy (obsydianowy ) ze złotym wzorem


i jak Ci sie zachce, to kapitanska opaska jak Seneyra, z herbem i napisem CAPITA :)
dodatek tez Seneyra na plecach (tak jak inne logo na plecach argentyny)
i te male znaczki adidas na dole ;)
no i moze być techfit :P

★Blue Boy★:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEmógłbyś mi zrobić takie stroje

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

logo na koszulce: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

koszulka ma byc bez herbu z napisem firmy zina

--- Koniec cytatu ---

a moje beda?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej