Autor Wątek: Bal transfery  (Przeczytany 1606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szpila92

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2009r.
Bal transfery
« dnia: Grudzień 12, 2009, 16:28:00 »
Czy jest moze jakis sposob albo program na transfery innych zawodnikow w BAL? Po paru sezonach wiekszosc wielkich klubow takich jak MU, Chelsea, Milan zajmuja koncowe pozycje tabel ligowych. Dzieje sie tak poniewaz kluby sprzedaja dobrych zawodnikow do slabych klubow. Troche mnie juz to wkurza ze Burnley wygrywa lige. Mozna jakos zrobic aby wielkie kluby kupywaly tylko dobrych zawodnikow?, i aby nowi zawodnicy (ci co wchodza dopiero maja 17 lat) tylko ci co sa dobrzy byli brani do najlepszych klubow?

Z gory dzieki za pomoc  ;)

Offline KapiChelsea

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 398
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.04.2009r.
  • C'ome Chelsea! C'ome Chelsea!
Odp: Bal transfery
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:37:14 »
Twoje wymagania są za wysokie takiego programu nie znajdziesz ;p ale mnie też to wkurza, ale narazie Chelsea nikogo u mnie w BaL nie sprzedała więc licze na transfer :)) Jakby co gram w Borussi Dortmund 2 Sezon Prawy Pomocnik ;p

eloelomno

  • Gość
Odp: Bal transfery
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:50:23 »
zaznacz sobie na poczatku gry zeby transfery byly low (najmniejsze) wtedy po 3 sezonach jakis klub kupi max 3-4 pilkarzy srednich umiejetnosci :)
samo mnie to wkurzalo poniewaz Manchester, Chelsea, Arsenal itd spadaly z ligi. Tak przy okazji, jak  ustawisz low to KLUBY bd kupywaly zawodnikow ktorych sie tak nie zna  ale ty bd gral normalnie, czyli bd kupywaly cie jak bd dobry a wyzsze poziomy to juz jest gorzej bo kupuja CR9 do burnley, Rooneya do wolves itd. To tyle z mojej strony

pozdro

Offline szpila92

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2009r.
Odp: Bal transfery
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2009, 23:18:06 »
Opcja low-transfery srednio mnie zadowala. Jest jakis sposob na calkowita kontrole transferow? Bo mozliwe ze pes ma wbudowany mechanizm ktory losuje zawodnikow do kupienia/sprzedazy. Moze da sie go jakos obejsc. Zreszta opcja z low-transfer w moim przypadku ejst na nia za pozno. Gram 5 sezon i niemam ochoty grac od nowa :-\     :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bal transfery
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2009, 23:18:06 »