Autor Wątek: Tryb Kariery  (Przeczytany 2069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bolesław

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2009r.
Odp: Tryb Kariery
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2009, 15:19:05 »
kurde temu kolesiowi przez 4 miesiace pobytu u mnie spadl overall z 78 na 74 i spada caly czas i to duzo. Wyglada na to, ze stracilem tylko kase na jego transfer.

Jeszcze taka jedna mam sprawe. Jeden zawodnik chcial przedluzyc kontrakt i zazyczyl sobie wynagrodzenie 4 razy wieksze niz mial dotychczas. Zaproponowalem mu mniej bo nie mam zbyt duzo kasy. No ale on zawiesil negocjacje. Widze teraz, ze negocjuje z paroma klubami. Boje sie, ze przejdzie za darmo do innego klubu. Dlaczego nie moge jeszcze raz z nim negocjowac. Szukalem wszedzie ale nie ma juz opcji na ponowne negocjacje...

Offline donottrustme

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.12.2009r.
Odp: Tryb Kariery
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2009, 19:01:12 »
kurde temu kolesiowi przez 4 miesiace pobytu u mnie spadl overall z 78 na 74 i spada caly czas i to duzo. Wyglada na to, ze stracilem tylko kase na jego transfer.

Jeszcze taka jedna mam sprawe. Jeden zawodnik chcial przedluzyc kontrakt i zazyczyl sobie wynagrodzenie 4 razy wieksze niz mial dotychczas. Zaproponowalem mu mniej bo nie mam zbyt duzo kasy. No ale on zawiesil negocjacje. Widze teraz, ze negocjuje z paroma klubami. Boje sie, ze przejdzie za darmo do innego klubu. Dlaczego nie moge jeszcze raz z nim negocjowac. Szukalem wszedzie ale nie ma juz opcji na ponowne negocjacje...
Skaut informuje Cię o tym na początku bodajże sezonu lub pierwszego okienka, jeśli wtedy nie znajdziecie porozumienia zostaje jeszcze ostateczne okienko na koniec sezonu (ale nie licz na to, ze spusci z wynagrodzenia)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tryb Kariery
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2009, 19:01:12 »