Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

beNqiu HQ Chants (zamówienia)

<< < (12/13) > >>

KapiChelsea:
Bardzo fajne przyśpiewki, ale czy nie jest łatwiej jakbyś robił paczki lig? Wiem, że to sporo czasu itd. ale lepiej by to się "sprzedawało" ! Takie jest moje zdanie :) A i poproszę przyśpiewki dla rywala Chelsea w Champions League, Internacionale (Inter Mediolan) :)

DAMIL26:
Gdzie potem po pobraniu te przyśpiewki trzaa wrzucić dokładnie? ?

beNqiu_:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEBardzo fajne przyśpiewki, ale czy nie jest łatwiej jakbyś robił paczki lig? Wiem, że to sporo czasu itd. ale lepiej by to się "sprzedawało" ! Takie jest moje zdanie :) A i poproszę przyśpiewki dla rywala Chelsea w Champions League, Internacionale (Inter Mediolan) :)

--- Koniec cytatu ---
Niestety ale to przewyższa moje możliwości wolnego czasu , którego jak już pisałem ostatnio mam mało, choć może kiedyś , a Inter postaram się zrobić kiedy tylko będę mógł  ;)

REJESTRACJA lub LOGOWANIEGdzie potem po pobraniu te przyśpiewki trzaa wrzucić dokładnie? ?

--- Koniec cytatu ---
PES 2010\kitserver\example-root1\img\dt01.img , jeżeli nie będą działać to znaczy że musisz zmienić im slot , jak to zrobić znajdziesz tutaj: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

zenox:
dzieki benqiu tak szybko zrobiles super jestes wielki bo inni nie umieli tego zrobic pozdro
 
a jeszcze jedno pytanie gdzie to wrzucic???

Maychey:
Wielkie dzieki za Star Starachowice. W grze są supeer.  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej