Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Pozostałe Dodatki Graficzne

PAD PS2 by Oesick [Modified by Master_Rafael]

<< < (3/3)

MichW:
A mam pytanko jak można było przekształcić przyciski do pada ps to czy nie dałoby się tego zrobić pod klawiaturę ?

★Master_Rafael★:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA mam pytanko jak można było przekształcić przyciski do pada ps to czy nie dałoby się tego zrobić pod klawiaturę ?

--- Koniec cytatu ---
na pewno się da, ale trzeba najpierw sobie zrobić rozeznanie który przycisk odpowiada któremu na padzie, a potem sobie poedytować plik graficzne, wrzucić do odpowiednich unnamedów itp. Jednak jest to rozwiązanie trochę trudne bo pad ma ograniczoną ilość przycisków i to te z pada są wykorzystane w grze, natomiast klawiatura ma dużo więcej klawiszy i przez to można ją skonfigurować bardzeij elastycznie (np. zrobisz grafiki np. z literką "k", ale ktoś woli sobie ustawić klawisz "k" pod np. "c" i tu jest problem bo w grze będzie mu np. koło imienia gracza pisać "k" - a tak naprawdę ten przycisk nie jest wykorzystany i wszystko się po prostu pieprzy. Tak czy inaczej - jest możliwe zrobienie tego pod klawiaturę ale to rozwiązanie bardzo indywidualne (chyba że każdy gra na domyślnych ustawieniach Konami - wtedy jest sens robienia dla mas;)

MichW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEna pewno się da, ale trzeba najpierw sobie zrobić rozeznanie który przycisk odpowiada któremu na padzie, a potem sobie poedytować plik graficzne, wrzucić do odpowiednich unnamedów itp. Jednak jest to rozwiązanie trochę trudne bo pad ma ograniczoną ilość przycisków i to te z pada są wykorzystane w grze, natomiast klawiatura ma dużo więcej klawiszy i przez to można ją skonfigurować bardzeij elastycznie (np. zrobisz grafiki np. z literką "k", ale ktoś woli sobie ustawić klawisz "k" pod np. "c" i tu jest problem bo w grze będzie mu np. koło imienia gracza pisać "k" - a tak naprawdę ten przycisk nie jest wykorzystany i wszystko się po prostu pieprzy. Tak czy inaczej - jest możliwe zrobienie tego pod klawiaturę ale to rozwiązanie bardzo indywidualne (chyba że każdy gra na domyślnych ustawieniach Konami - wtedy jest sens robienia dla mas;)

--- Koniec cytatu ---
Dzięki, jak znajdę czas na wekend to pokombinuję trochę ;)

RobSoN7:
O tego szukałem! Dzięki Master Rafael ..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej