Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

chants by robi99

(1/5) > >>

robi99:
Tutaj będę umieszczał swoje przyśpiewki :)
Moje pierwsze przyśpiewki Liverpoolu nie wiem czy są extra, bo po raz pierwszy wykonuje taką robotę. Oceńcie sami ;)
NA TĘ CHWILE PRZYJMUJE NA ZAMÓWIENIE, NASTĘPNIE BĘDĘ TWORZYŁ CHANTSPACK I NIE BĘDĘ PRZYJMOWAŁ ZGŁOSZEŃ !!!
Wielkie podziękowania dla beNqiu, który wyjaśnił mi pewną rzecz :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Liverpool FC


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Arsenal FC

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ŁKS Łódź

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FC Bayern München

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Stal Stalowa Wola

przemol_24:
zrób arsenalu i polski

robi99:
Polski już są zrobione przez dwóch chantsmakerów  :P
Arsenal zrobie :P

beNqiu_:
Jakby nie patrzeć arsenalu też są heh , a na poważnie , pobrałem właśnie przyśpiewki liverpoolu i mam parę zastrzeżeń/porad. Jedna przyśpiewka trwa 4min , inna 15s , ta co ma 4min i tak nie będzie cała odtworzona w pesie , a ta co ma 15s będzie lecieć w kółko , lepiej to zrobić jakoś proporcjonalnie po 1-2min , niektóre słychać że są śpiewane przez grupkę anglików (po paru głębszych). Nie odbierz to jako , że robimy to samo więc cię krytykuje (nie pomagał bym ci wtedy) , takie małe porady na przyszłość  ;)

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJakby nie patrzeć arsenalu też są heh , a na poważnie , pobrałem właśnie przyśpiewki liverpoolu i mam parę zastrzeżeń/porad. Jedna przyśpiewka trwa 4min , inna 15s , ta co ma 4min i tak nie będzie cała odtworzona w pesie , a ta co ma 15s będzie lecieć w kółko , lepiej to zrobić jakoś proporcjonalnie po 1-2min , niektóre słychać że są śpiewane przez grupkę anglików (po paru głębszych). Nie odbierz to jako , że robimy to samo więc cię krytykuje (nie pomagał bym ci wtedy) , takie małe porady na przyszłość  ;)

--- Koniec cytatu ---
wcale mnie to nie obraża, a prędzej motywuje ;D
To moje pierwsze przyśpiewki i teraz wiem co robie źle, więc to poprawie w chantsach dla Arsenalu :)

EDIT: Arsenalu gotowe :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej