Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl > IRC - Ligowy Kanał- Stary

mIRC - to nie problem FAQ

(1/2) > >>

Deimian7:
Więc tak...na początek ściągnijmy Mirc'a:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Po ściągnięciu rozpakowujemy, instalujemy, włączamy i przechodzimy do konfiguracji.

Pierwszą czynnością jaką wykonamy będzie wybranie odpowiedniego serwera. Robimy to w następujący sposób.


Wchodzimy w Tools -> Options



-> Servers: Szukamy folderu QuakeNet a w nim Random SE server. Zaznaczamy to i klikamy przycisk Select - zaraz po prawej stronie.


Po wykonaniu tej czynności otworzy się nam okno do uzupełnienia naszych danych. W polu

"Full name" - Jest to wartość która będzie nam towarzyszyć razem przy naszym adresie IP - możemy wpisać cokolwiek.
W okienku "Email Address" najlepiej jest wpisać swój własny adres email.
W polu "Nickname" wpisujemy swój nick, który będziemy mieć na kanale mirc, zaś w "alternative" drugi nick, w razie gdyby pierwszy byłby zajęty.
Po dokonaniu tych czynności klikamy na przycisk "Connect"


Nasz mIRC jest już skonfigurowany :) Teraz zostało nam jeszcze połączyć się z kanałem #pesleague.pl W tym celu klikamy na "serduszko", które znajduję się obok "pioruna". Wyskoczy nam nowe okienko, w którym wpisujemy #pesleague.pl i klikamy w przycisk "Join".


W ten sposób dołączyliśmy do kanału #pesleague.pl. Teraz już możemy grać Turnieje/Puchary i większą ilość wyzwań :)

chudy007:
a co zrobić jak nie ma qauke net szukam i nie ma

Deimian7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEa co zrobić jak nie ma qauke net szukam i nie ma

--- Koniec cytatu ---

ściągnij tego mirca co podałem tutaj

HenRy#14:
Sorki, ze odswieżam stary temat, ale mam kłopot. Robię już ostatni punkt, wpisuje #pesleague.pl daje ''Join'' i nic sie nie dzieje :(

Deimian7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIESorki, ze odswieżam stary temat, ale mam kłopot. Robię już ostatni punkt, wpisuje #pesleague.pl daje ''Join'' i nic sie nie dzieje :(

--- Koniec cytatu ---

Odezwij się do mnie na gg - 7237415

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej