Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Boots Changer!!!

<< < (14/24) > >>

Michał17Widzew:
Jeszcze jeden spam  i usunę watek!

MatiF96:
Michał17Widzew mam takie pytania: 1 jak mozna usunąć dodane wczesniej buty Twoim programem i 2 jesli sie juz doda buty nr 51 to w previewie rowniez doda sie jedno nowe zdjecie (cz to wogole jest niemozliwe) ??

Michał17Widzew:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMichał17Widzew mam takie pytania: 1 jak mozna usunąć dodane wczesniej buty Twoim programem i 2 jesli sie juz doda buty nr 51 to w previewie rowniez doda sie jedno nowe zdjecie (cz to wogole jest niemozliwe) ??

--- Koniec cytatu ---
Możesz  usnąć jedynie ręcznie w hex, mam w planach dodać taka opcje do programu ale nie mam jakoś ostatnio ani weny ani czasu na takie rzeczy  :'(

MatiF96:
a jeszcze kiedy dodasz juz buty nr 51 to doda sie nowe zdjecie do previewu (unna med_1963) bo ja mam preview z bootpacka i tam jest tylko 26 zdjec (24 pierwsze sa w innym pliku) ?? ???

Michał17Widzew:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEa jeszcze kiedy dodasz juz buty nr 51 to doda sie nowe zdjecie do previewu (unna med_1963) bo ja mam preview z bootpacka i tam jest tylko 26 zdjec (24 pierwsze sa w innym pliku) ?? ???

--- Koniec cytatu ---
Sam sobie dodaj słuchaj ta opcje dodawania to na prośbę userow z  polski i z evo web zrobiłem sam mam w grz 24 i mi to wystarcza ...zobacz ile jest tex wolnych w Of i wgrywaj sobie buty co to za problem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej