Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Muzyka przy wejściu na boisko ! by SebastianRoza (na zamówienie)

(1/7) > >>

SebastianRoza:
Witam ! W tym temacie chciałbym się dla was czymś przysłużyć ! Robię muzyke podczas wejścia piłkarzy na boisko ! Możecie skladać zamówienia na ulubiony utwór lub utwory ;) Tylko musicie pamiętać że muzyka na wejściu bedzie trwała ok. 46-48s.

zenox:
zrob mi hymn barcelony podczas jak beda grac u siebie i jak beda wychodzic na mecz zeby byl ich hymn

SebastianRoza:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEzrob mi hymn barcelony podczas jak beda grac u siebie i jak beda wychodzic na mecz zeby byl ich hymn

--- Koniec cytatu ---
Proszę :

  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tylko że jak chcesz mieć tylko ten hymn przed meczem to musisz ten plik skopiować od unnamed_13 do unnamed_24 , bo wszystkie pliki są wybierane losowo !

zenox:
a dalo by rade zebys mi zrobil hymn barcelony ich pryginalny zeby kibice spiewali na ich meczu jak beda grac u siebie coo??pliska

SebastianRoza:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEaha wielkie dzieki a mam pytanko jak bede gral innymi klubami np chelsea to tez bede ial ten hymn barcy coo chyba nie mam nadzieje??

--- Koniec cytatu ---
Tak , bo te pliki są wybierane losowo , bezwzględu na to jakim klubem grasz albo na jakim stadionie grasz - tak już jest zrobione w PES 2010 !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej