Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Buty

Bootpack by vinicin V2

<< < (3/4) > >>

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIEWchodzę w edycję i mam pierwsze 24 pary. Co teraz?

--- Koniec cytatu ---

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dawid210:
Jakoś tam nie widzę odpowiedzi. Tzn podmieniam te pliki w kitserverze. Wchodzę w grze w edycje no i mam nowe buty, ale tylko 24 pary, a jak mieć te dodatkowe 26 pary?

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJakoś tam nie widzę odpowiedzi. Tzn podmieniam te pliki w kitserverze. Wchodzę w grze w edycje no i mam nowe buty, ale tylko 24 pary, a jak mieć te dodatkowe 26 pary?

--- Koniec cytatu ---

Tak to jest gdy czytamy tylko poczatek watku...
To jest dobry przyklad ze watki nie sa czytane tylko orazu sa pytania walone... Smutne, ale coz lenistwo i jeszcze raz lenistwo :(


PYTANIE:

REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ja mam pytanie. Teraz patche wychodzą z opcjami dodatkowych butów, że jest ich aż 50 par, czasem trochę mniej.
Gdzie mogę znaleźć te nowe pary butów? Bo nie ukrywam, że wolę skleić swoją paczuszkę, niż niektóre robione przez innych.

--- Koniec cytatu ---

ODPOWIEDZ

REJESTRACJA lub LOGOWANIEfolder dt0f.img unnamed_1978-unnamed_2003

--- Koniec cytatu ---

Dawid210:
OMG ale ja nie pytam gdzie w kitserverze są dodatkowe korki, tylko w grze nie mam ich... wchodzę edycja->edytuj zawodnika->akcesoria->buty i tutaj nie mam 50 par tylko 24. PYTANIE BRZMI : Co mam zrobić żeby tam było 50 par? Może one są jakoś schowane za pomocą kombinacji klawiszowych ?

Kanonier15:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOMG ale ja nie pytam gdzie w kitserverze są dodatkowe korki, tylko w grze nie mam ich... wchodzę edycja->edytuj zawodnika->akcesoria->buty i tutaj nie mam 50 par tylko 24. PYTANIE BRZMI : Co mam zrobić żeby tam było 50 par? Może one są jakoś schowane za pomocą kombinacji klawiszowych ?

--- Koniec cytatu ---
trzeba mieć patch od Konami 1.03  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej