Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Temat dla kitsmakera! (JAK ROBIĆ STROJE?!!!) TUTORIAL

(1/19) > >>

pawelszalik:
Na paru forach spotkałem się z podobnymi wątkami, więc i ja postanowiłem coś takiego stworzyć. Możecie tu wrzucać tekstury, naszywki, loga własnej roboty i wszystko co związane z kitsmakingiem (np.adresy stron ze zdjęciami designów, meczów itp.)
Tym samym mam prośbę o skasowaniu wątku tekstury i wrzucenia templatów tutaj :)

Zawsze chciałeś nauczyć się robić stroje nic prostszego! Oto tutorial, który pokaże wam jak je wykonać od szyć aż po wklejenia logosów :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Mam nadzieję że ułatwi to pracę początkującym!

Na początek mam dla was parę rzeczy:
- historyczne loga Premier League

- fajną stronę z logami w wektorze
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
- tekstury na numery i fonty do PESA 2010


- Kit models preview autorstwa Hins Jima
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
- nowe logo Adidasa

-nowy emblemat nike

- oryginalne stample od pumy

- wzorki dla Japonii

makaveli91:
dobry pomysł :)

karata96:
Na tych stronach jest dużo fajnych strojów fantasty  :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Robi1908:
Ok pytam tutaj bo nie wiem jednej rzeczy... otóż jak nadawać koloru poszczególnej części kitsa ? chodzi mi o to ze chciałbym nadać mojemu kitsowi kolory np żeby koszulka była czerwona a spodenki zielone. I właśnie nie wiem jak nadawać kolor dla kitsa, chciałbym żeby spodenki były zielone a koszulka czerwona. i nie wiem jak to zrobić próbuje przez Barwa/Nasycenie i Dopasuj kolor ale gdy to robię to cały kits zapełnia mi się na jeden kolor  :P
Dodam jeszcze ze mam Photoshop CS3 wersja POLSKA

lipa911:
Bierzesz Zaznaczanie "M", "L" albo "W" ewentualnie "P" zaznaczasz wybrany element czyli np.: koszulkę i wtedy kolorujesz

PS. Taka rada ode mnie utwórz prędzej nową warstwę zamaluj ją i Zmień tryb mieszania na np.:Mnożenie(Multiply) wtedy jak coś ci nie wyjdzie zawsze możesz tą warstwę poprawić a gdy robisz na 1 to czasami powrócić już się nie da  :)

M - Zaznaczenie prostokątne
L - Lasso
W - Różdżka
P - Pióro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej