Autor Wątek: sterowanie i rozne  (Przeczytany 1595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline botro89

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2010r.
sterowanie i rozne
« dnia: Luty 08, 2010, 14:40:50 »
dwa pytania...
1. ciezko to wytlumaczyc ale sprobuje;] mianowicie wiadomo ze zawodnicy na nasze komendy reaguja z lekkim opoznieniem.np. kiedy jest zamieszanie,walczymy o pilke i naciskamy klawisze odbioru pilki,nagle kiedy pilka znajduje sie pod naszymi nogami chcielibysmy wyprowadzic kontre czy po prostu rozegrac z partnerami to nasz zawodnik wybija pilke bo wczesniej nacisnelismy za duzo razy np. d czy a(zalezy jak kto ma ustawione sterowanie ;) )... jest cos takiego jak markowanie strzalu czy innego zagrania ale w takich sytuacjach jest to duzo ciezsze...jest jakis przycisk czy kilka przyciskow ktore musimy nacisnac w takich sytuacjach zeby nasz zawodnikow po prostu nie zareagowal na wczesniej wydane polecenia ? mam nadzieje ze jakos udalo mi sie wyjasnic o co chodzi ;p
2. jak strzelacie rzuty rozne bo jak gram z ludzmi to za cholere nie mozemy siebie zaskoczyc..czasami jakos szczesliwie bramka wpadnie ale bardzo rzadko

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: sterowanie i rozne
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2010, 14:49:04 »
2. jak strzelacie rzuty rozne bo jak gram z ludzmi to za cholere nie mozemy siebie zaskoczyc..czasami jakos szczesliwie bramka wpadnie ale bardzo rzadko
I tu jest problem, bo ja również mam problemy z wykonywaniem rożnych. Najczęściej zostawiam celowanie jak było, ale podkręcam piłkę w stronę bramki. Czasami fartem mój zawodnik dołoży głowę lub bramkarz wypiąstkuje na kolejny rzut rożny albo przed pole karne - wtedy można oddać strzał z dystansu. Szkoda, że właściwie zawsze odbija się on od nóg innych graczy.

Można też dośrodkować w stylu angielskim. Domyślnie klawisz podania + klawisz ruchu (góra)
" border="0

Offline pimp

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Łódź podwodna
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • ssij me jaja
Odp: sterowanie i rozne
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2010, 02:05:24 »
dwa pytania...
1. ciezko to wytlumaczyc ale sprobuje;] mianowicie wiadomo ze zawodnicy na nasze komendy reaguja z lekkim opoznieniem.np. kiedy jest zamieszanie,walczymy o pilke i naciskamy klawisze odbioru pilki,nagle kiedy pilka znajduje sie pod naszymi nogami chcielibysmy wyprowadzic kontre czy po prostu rozegrac z partnerami to nasz zawodnik wybija pilke bo wczesniej nacisnelismy za duzo razy np. d czy a(zalezy jak kto ma ustawione sterowanie ;) )... jest cos takiego jak markowanie strzalu czy innego zagrania ale w takich sytuacjach jest to duzo ciezsze...jest jakis przycisk czy kilka przyciskow ktore musimy nacisnac w takich sytuacjach zeby nasz zawodnikow po prostu nie zareagowal na wczesniej wydane polecenia ? mam nadzieje ze jakos udalo mi sie wyjasnic o co chodzi ;p
2. jak strzelacie rzuty rozne bo jak gram z ludzmi to za cholere nie mozemy siebie zaskoczyc..czasami jakos szczesliwie bramka wpadnie ale bardzo rzadko
generalnie strzal,lob, a nawet podanie odwolujesz PODANIEM. Jest grupa graczy ktora notorycznie probuje kiwac markujac strzal. Jak robi sie to z glowa to nawet sa ciekawe efekty.
Co do roznych to w rzeczywistosci tez za duzo goli z nich nie wpada. W pesie czasami ustawiasz tak samo zawodnika, dajesz tyle samo sily, podkrecasz tak jak zawsze a pilka leci inaczej. Sadze ze to jest dobre, bo jak by dalo sie grac schematy to ludzie by sie irytowali, ze ktos strzela ciagle z roznych, bo sie nauczyl...
ssij me jaja

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: sterowanie i rozne
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2010, 02:05:24 »