Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Kits making thread - Yorkie10 (Przyjmuje zamówienia)

<< < (14/19) > >>

pawelszalik:
Już 3 osoby zrobiłem ten strój, ale mniejsza z tym :) Po prostu na zdjęciu nie widać gdzie ten pattern kończy swoją drogę xD

Yorkie10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJuż 3 osoby zrobiłem ten strój, ale mniejsza z tym :) Po prostu na zdjęciu nie widać gdzie ten pattern kończy swoją drogę xD

--- Koniec cytatu ---
no nie wiem czy nie widać  :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

a te 3 osoby opublikowały ten kits ? szukam i nie moge znaleźć

kozaczek:
pawelszalik zaczynasz mnie powoli irytować - zawsze jak ktoś zrobi coś dobrego to albo na sile szukasz błędu albo mówisz że wzorowany na innych  :-\

pawelszalik mysle że mówiąc że sie wzorował miałeś na myśli kits wilou - a wg mnie to wilou źle zrobił te stroje - mówie o wzorku

Bakinio09:
Fajne koszulki mi sie podobaja i nieklucic sie bo nasle na was mafie pomidorowa hehe Yorkie ale mi to sie wydaje ze ty tak wcale dopiero niezaczoles z kitsami a jak tak to duzzzzzzzyyyyyyyyy raspekt :o 

Ty ale jak to jest z opaskami sa czy ich niema bo taraz patrze i niewidze!

Yorkie10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEFajne koszulki mi sie podobaja i nieklucic sie bo nasle na was mafie pomidorowa hehe Yorkie ale mi to sie wydaje ze ty tak wcale dopiero niezaczoles z kitsami a jak tak to duzzzzzzzyyyyyyyyy raspekt :o  

Ty ale jak to jest z opaskami sa czy ich niema bo taraz patrze i niewidze!

--- Koniec cytatu ---
dzięki ;)
na prawde kits włochów to był mój pierwszy na poważnie robiony kits, wcześniej tylko próbowałem pojedyńcze szycia itp
co do opasek to...zapomniałem xD
zaraz będą poprawione

edit:poprawione opaski

PRZYJMUJE ZAMÓWIENIA !!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej