Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Problem z GGS

(1/2) > >>

Cr7Cr9:
Witam wczoraj zainstalowałem ggs i zacząłem podmieniać kitsy do czasu kiedy chciałem podmienić kitsy Dani gdy je próbowałem podmienić zamiast starych kitsów Dani pojawiły mi się jakieś zupełnie inne kitsy od pesa  podobnie miałem z kitsami Angoli,Polski,
 Finlandi  czy Rosji proszę o pomoc.

Lewy23:
U mnie też coś podobnego,ale z logami,jak chce se podmienić to robią mi się takie cienie...

MatiF96:
co do stroi to chyba dlatego ze te druzyny mają stroje w folderze gdb ale glowy nie dam (jesli nie to w pliku map zrob takie zmiany aby te stroje w grzze mialy byc "czytane" z gdb i tworzysz im foldery dla graczy i bramkarza i tam mozesz wrzucic te stroje)

Cr7Cr9:
A jak to zrobić mógł byś to dać jeden przykład

MatiF96:
w pliku map dajesz np. 6,"National\Europe\Denmark" i w odpowiednim miejscu (eurpoe national) tworzysz folder denmark i w tym folderze tworzysz foldery pa, pb, ga, gb (pa i pb - home and away players kits/ga i gb - home away goalkeeper kits) i do tych folderow wklejasz stroj (nazywasz go kit) , literki dla zespolu jakie maja miec na koszulce (nazywasz je font) i numery na koszulce (numbers) i te pliki dajesz do kazdego z folderow ga, gb , pa, pb

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej