Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Osobne stroje do CL

(1/2) > >>

rageman:
Czy jest możliwość by podczas CL w trybie kariery były inne stroje niż podczas meczów ligowych ? W tamtym roku była taka opcja i ciekawi mnie czy w tym też jest to możliwe

MatiF96:
jesli masz ten dodatek do kitservera ze mozna miec w grze wiecej niz 2 stroje to jak nacisniesz "1" lub "2' to bedzie ci sie zmieniac i jak sobie wczesniej wgrasz wersje stroju dla CL i do ligi to sobie zmienisz

rageman:
No ale ja nie mam tego dodatku ( i nie wiem czy mi pójdzie na ep ) , a poza tym mi chodzi o coś innego, wtedy w GDB był osobny folder champions league

MatiF96:
rozumiem o co ci chodzi tylko np ja nie wiedzialem jakie kitsy wgrac sevilli bo maja inne jak graja w lidze a inne jak graja w lm dlatego sciagnalem i teraz mam wgrane 4 stroje podobnie jak w wiekszosci druzyn ale z tego co wiem to chyba nie ma takiego czegos dzieki ktoremu byloby jak w poprzedni, pesie

cube:
można tak zrobić, musisz zobaczyć jakie masz drużyny w slocie CL, stworzyć w GDB folder np, Champions i tam sobie powklejać foldery dla drużyn i odpowiednio dopisać w pliku map

przykładowo:
Kod: REJESTRACJA lub LOGOWANIE#Champions

#281,"Club\Champions\Liverpool"
#282,"Club\Champions\Manchester_United"
#283,"Club\Champions\Bordeaux"
#284,"Club\Champions\Lyon"
#285,"Club\Champions\Marseille"
#286,"Club\Champions\Fiorentina"
#287,"Club\Champions\Inter"
#288,"Club\Champions\Juventus"
#289,"Club\Champions\Milan"
#290,"Club\Champions\Az"
#291,"Club\Champions\Barcelona"
#292,"Club\Champions\Atletico"
#293,"Club\Champions\Real_Madrid"
#294,"Club\Champions\Sevilla"
#295,"Club\Champions\Liege"
#296,"Club\Champions\Olympiakos"
#297,"Club\Champions\Porto"
#298,"Club\Champions\Unirea"
#299,"Club\Champions\Rangers"
#300,"Club\Champions\Besiktas"
#301,"Club\Champions\Dinamo_Kiev"
--- Koniec kodu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej