Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Przyśpiewki na Zamówienie by AreQ (HQ Chants by AreQ)

<< < (6/31) > >>

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEElo. AreQ zrobisz mi przyśpiewki Rep. Polski ? Takie jakie śpiewali kibice podczas meczu z Bułgarią?

--- Koniec cytatu ---
to jak mozesz to podeslij jakies linki z tymi przyspiewkami bo niezabaradzo wiem jakie tam byly dokladanie REJESTRACJA lub LOGOWANIEProsiłbym o 10 przyśpiewek Realu Madryt (Real ma 10 slotów), a i mógłbyś je wrzucić na przeklej, bo z tego to mi pobiera z prędkością ok. 1 kb/s ;)

--- Koniec cytatu ---
a przyspiewki realu az 10 nwm czy znajde no ale postaram sie ;]

kamileqPL:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEto jak mozesz to podeslij jakies linki z tymi przyspiewkami bo niezabaradzo wiem jakie tam byly dokladaniea przyspiewki

--- Koniec cytatu ---

Nie mogę znaleźć, ale były : ,, To my to my Polacy!, La la la la la ... POLSKA!, Polska gol Polska gol, Jeb....ć PZPN, Kto wygra mecz? Polska!,

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENie mogę znaleźć, ale były : ,, To my to my Polacy!, La la la la la ... POLSKA!, Polska gol Polska gol, Jeb....ć PZPN, Kto wygra mecz? Polska!,

--- Koniec cytatu ---
Przyśpiewki Polski zrobione KOMENTUJCIE a Realu jutro beda.

kamileqPL:
No przyśpiewki ekstra, ale trochę przykrótkie niektóre;/

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENo przyśpiewki ekstra, ale trochę przykrótkie niektóre;/

--- Koniec cytatu ---
Ktore ?? ciezko bylo znalezc i czasu nie mialem zabardzo  tu zwracaam sie do wszystkich uzytkownikow pesleague.pl jak macie jakies dorej jakosci przyspiewki Polski i dlugie to prosze bardzo  dajcie linki na YT lub z innych stron :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej