Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Przyśpiewki na Zamówienie by AreQ (HQ Chants by AreQ)

<< < (17/31) > >>

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEa co z moim soundtrackiem?

--- Koniec cytatu ---
zrobie w weekend ok ??
soory ale teraz robilem przyspiewki bo przyspiewki dla mnie zajmuja 20 min. roboty a soundtrack w sobote rano bede mial czas i zrobie nad tym jest troche wiecej  siedzenia
REJESTRACJA lub LOGOWANIEAreQ tamtych przyśpiewek już nie chce. Tylko jakbyś mógł to przyśpiewki Hetmana Zamość

--- Koniec cytatu ---
ok

I jeszcze mam prosbe zamowien na przyspiewki jest coraz wiecej i jak mozecie jak zamawiacie przyspiewki to odrazu dajcie linki do nich  poszukajcie to jest max. 30 min. i znajdziecie dobre a dla mnie odrazu duzo mniej roboty przyspiewek szukajcie na youtube na wrzucie i na stronach klubow lub google

rageman:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEzrobie w weekend ok ??
soory ale teraz robilem przyspiewki bo przyspiewki dla mnie zajmuja 20 min. roboty a soundtrack w sobote rano bede mial czas i zrobie nad tym jest troche wiecej  siedzenia



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






OK
--- Koniec cytatu ---

craxsa1906:
AreQ tu masz materiały dopingu Cracovii

1) REJESTRACJA lub LOGOWANIE&feature=related
-1- od 0:24 do 0:43
-2- od 0:43 do 1:04
-3- od 4:37 do 5:05
 
2) REJESTRACJA lub LOGOWANIE
-4- od 1:49 do 2:04
-5- od 2:56 do 3:13

 

AreQ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEAreQ tu masz materiały dopingu Cracovii

1) REJESTRACJA lub LOGOWANIE&feature=related
-1- od 0:24 do 0:43
-2- od 0:43 do 1:04
-3- od 4:37 do 5:05
 
2) REJESTRACJA lub LOGOWANIE
-4- od 1:49 do 2:04
-5- od 2:56 do 3:13

 


--- Koniec cytatu ---
zabieram sie za robienie waszych zamowien do konca weekendu bedzie wszystko mam nadzieje

craxsa1906:
przyśpiewki znakomite

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej