Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Kits by oleo 09 male zamówienia

<< < (13/21) > >>

Bakinio09:
ja pie............ niebylo mnie na forum z 2 miechy i widze ze kitsmakerzy jak pawel i inni wogole niepilnuja tu porzadku  ;D wez zamknij ten watek bo jest on bez sensu niema jednego stroju za ktory dal bym ci 2 a pogadac sobie mozecie na gg a nie na forum katastrofa czlowieku KATASTROFA za 10 lat niezrobisz dobrego kitsa mowie ci to!!!!!!!!!!

eloelomno:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja pie............ niebylo mnie na forum z 2 miechy i widze ze kitsmakerzy jak pawel i inni wogole niepilnuja tu porzadku  ;D wez zamknij ten watek bo jest on bez sensu niema jednego stroju za ktory dal bym ci 2 a pogadac sobie mozecie na gg a nie na forum katastrofa czlowieku KATASTROFA za 10 lat niezrobisz dobrego kitsa mowie ci to!!!!!!!!!!

--- Koniec cytatu ---
kurde ale co ty masz do niego?? on sie uczy robic coraz lepsze stroje...

Cr7Cr9:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja pie............ niebylo mnie na forum z 2 miechy i widze ze kitsmakerzy jak pawel i inni wogole niepilnuja tu porzadku  ;D wez zamknij ten watek bo jest on bez sensu niema jednego stroju za ktory dal bym ci 2 a pogadac sobie mozecie na gg a nie na forum katastrofa czlowieku KATASTROFA za 10 lat niezrobisz dobrego kitsa mowie ci to!!!!!!!!!!

--- Koniec cytatu ---

Może stroje nie są najlepsze ale ja ich nie krytykuje bo sam lepszych nie zrobię a poza tym jak ci wątek nie pasuje i kitsy to z niego wyjdz.

KaTaJ:
a mógłbyś mi poprawić ten stroj bordeax? usuń znaczki nike z barków i zrób wszystkie znaczki czarne. z góry dzieki :)

oleo09:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja pie............ niebylo mnie na forum z 2 miechy i widze ze kitsmakerzy jak pawel i inni wogole niepilnuja tu porzadku  ;D wez zamknij ten watek bo jest on bez sensu niema jednego stroju za ktory dal bym ci 2 a pogadac sobie mozecie na gg a nie na forum katastrofa czlowieku KATASTROFA za 10 lat niezrobisz dobrego kitsa mowie ci to!!!!!!!!!!

--- Koniec cytatu ---
to zrób lepsze w tym jestem od 2 tygodni i góra 1h  dziennie się w tym bawię  REJESTRACJA lub LOGOWANIEMoże stroje nie są najlepsze ale ja ich nie krytykuje bo sam lepszych nie zrobię a poza tym jak ci wątek nie pasuje i kitsy to z niego wyjdz.

--- Koniec cytatu ---
zgadzam się z tym w grze stroje są spoko nie podobają ci się to rób swoje
na początku też pisałem początkujący nie krytykować więc najpierw naucz się czytać a potem pisz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej