Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Pes Problem ze spolszczeniem i wczytywaniem Zapisów

(1/1)

0czk0:
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum więc przepraszam jeśli pomyliłem działy.
Posiadam Pro Evolution Soccer 2010 + Ekstraklasa Patch 2010. Problem polega na tym, że w moim patchu był tylko język angielski, więc postanowiłem ściągnąć spolszczenie. Pobrałem to:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Spolszczenie działa, ale musiałem się natrudzić aby pousuwać niektóre pliki bo miałem problem ze znikającymi teksturami radaru i wyniku w grze. Poradziłem sobie z tym.
Jednakże mam kolejny problem gdyż jak chcę wczytać tryb kariery wyskakuje mi znany błąd nie wysyłaj "ekstraklasa patch przestał działać"... próbowałem już przeinstalowywać grę, patcha, spolszczenie, i nic. Dosłownie. Co z tym zrobić? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Matip125':
Sciagneles te spolszczenie? (!!!!! Spolszczenie dopasowane do EKSTRAKLASA PATCH 2010 !!!!!)

0czk0:
tak dokładnie te. sęk w tym ze spolszczenie działa tylko te zapisy... bez spolszczenia się wczytuje ze spolszczeniem wyskakuje błąd :(

bachu12:
mam to samo i tylko mogę wczytywać ligę puchary i BaL a ML nie mogę bo mi błąd wyskakuje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej