Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Dodawanie piłkarzy

(1/1)

miguel7:
Jak dodać piłkaraz do PES 2010 w PES 2010 brakuje gwiazd lig latinoamerykańskich takich jak np Neymar bądź Douglas Costa, ściągnołem sobie ich twarze i fryzury, tylko jak ich teraz dodać do gry?

pawlodar_10:
Za pomocą pes editora

miguel7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZa pomocą pes editora

--- Koniec cytatu ---

No tak mam PES Editor tylka jak to zrobić bo za każdym razem mi nie wychodzi, prosił bym o instrukcje krok po kroku :p

bartekmessi10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENo tak mam PES Editor tylka jak to zrobić bo za każdym razem mi nie wychodzi, prosił bym o instrukcje krok po kroku :p

--- Koniec cytatu ---
dołączam  się do prośby ;)

RobSoN7:
No coż... to proste Chichot w PES Editor by w!ld@ wchodzisz w zakładkę genertae new players czy jakoś tak i wybierasz liczbę graczy potrzebną Ci. Potem edytujesz przez HEX Editor unnamed_6 z dt04 bodajże(okreslona linijka;jeśli nie potrafisz, poproś kogoś, kto się na tym zna(zaznaczam, że ja nie Mrugnięcie) potem przypisujesz zawodników nazwanych unnamed_xxx(gdzie xxx to ich numer ID) do okreslonych drużyn. Jeśli potem chcesz, aby wyglądali oni jako tako, wyksportuj statystyki gracza z innego OF'a i kliknij w rozwijanym menu Import player... i wybierz plik ze statystykami gracza. Gotowe! W ten sposób możesz zapełnić całe drużyny graczami ze statystykami i ID. Mrugnięcie skomplikowane, ale w rzeczywistości proste

Ja to tylko skopiowałem wystarczy poszukać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej