Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Buty

Best Bootpack v4.0 by MODY 99

(1/3) > >>

newsman:
Zbior najnowszych butow do pes'a 2010 od MODY99. Kazdy na pewno znajdzie cos dla siebie. Zapraszam do pobierania. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sanktis90:
Newsman Powiem ci tyle po co dodajesz buty jak po pierwsze nie zamieniasz plików zamiast napisac unnamed_ i jakiś numer to jest napisane boots :/ bez sęsu więcej graczy jest amator i nie wie jak to wgrać ja sam sie męczyłem z wgraniem tych butów tylko że v3 i jak je wgrałem to jakieś błędy miałem bo wszystkie buty były a te po środku jak w edit oglądałem to były inne podstawowe :/ w każdych butach są 3 foldery a ty 4 :/ bez sęsu :( daj instrukcje do tych butów bo nikt nie chce ich wgrywać:/ żal..........   I Nie powiem bo robisz dlamnie najlepsze buty ale niestety nie starannie :(

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIENewsman Powiem ci tyle po co dodajesz buty jak po pierwsze nie zamieniasz plików zamiast napisac unnamed_ i jakiś numer to jest napisane boots :/ bez sęsu więcej graczy jest amator i nie wie jak to wgrać ja sam sie męczyłem z wgraniem tych butów tylko że v3 i jak je wgrałem to jakieś błędy miałem bo wszystkie buty były a te po środku jak w edit oglądałem to były inne podstawowe :/ w każdych butach są 3 foldery a ty 4 :/ bez sęsu :( daj instrukcje do tych butów bo nikt nie chce ich wgrywać:/ żal..........   I Nie powiem bo robisz dlamnie najlepsze buty ale niestety nie starannie :(

--- Koniec cytatu ---

Leże :D :D :D

sharqu:
mi tu XDD

"sęs"

severino:
Fakt,niusmen robisz najlepsze buty ale nie starannie ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej