Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Buty

Best Bootpack v4.0 by MODY 99

<< < (2/3) > >>

Mario#17:
ludzie czytajcie pisze BOTPACK BY MODY99 a nie newsman on je tylko wstawił na forum

tyrhen:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENewsman Powiem ci tyle po co dodajesz buty jak po pierwsze nie zamieniasz plików zamiast napisac unnamed_ i jakiś numer to jest napisane boots :/ bez sęsu więcej graczy jest amator i nie wie jak to wgrać ja sam sie męczyłem z wgraniem tych butów tylko że v3 i jak je wgrałem to jakieś błędy miałem bo wszystkie buty były a te po środku jak w edit oglądałem to były inne podstawowe :/ w każdych butach są 3 foldery a ty 4 :/ bez sęsu :( daj instrukcje do tych butów bo nikt nie chce ich wgrywać:/ żal..........   I Nie powiem bo robisz dlamnie najlepsze buty ale niestety nie starannie :(

--- Koniec cytatu ---
jesteś świetny, wielce trudne zmienić z boots_ na unnamed_ (w niektórych patchach jest tak, że nazwy boots_ "pasują"), to jest bootpack by Mody 99 (dla twojej wiadomości), w każdym dobrym bootpacku są 4 foldery więc nie wiem o co ci chodzi; podsumowując poszukaj w dziale tutoriale tam jest wszystko napisane

gorzo08:
Zajebiste koreczki.

Sanktis90:
aaa... no chyba że tak :D to nie wiedziałem że jak są 4 to lepsze :) ale ja nie moge sobie dać rady z tymi butami :/ wszystkie inne wgram a te to jakoś tak nie starannie ogarnięte te pliki :) to które dokładnie mam zamienić pliki na unnamed?? Wszystkie z folderów?? czy jak??bo nie wiem :) Przyznam bo zajebiste koreczki ale przez pliki nie umiem ich wgrać bo nie wiem które zamienić na unnamed :( pomóżcie :D :D plisss :) Albo niech ktoś da linka z przerobionymi plikami bym prosił i z góry dziękuje :)

Sanktis90:
te pliki z tych butów są tak po przekręcane że nie wiem dalej jak to wgrać :( :( myślałem żeby wszystkie pliki zamienić na unnamed zamiast boots_ albo brands_   Myślicie że się uda ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej