Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Buty

HD Bootpack Add-on for PESEdit Patch by RKO

(1/2) > >>

newsman:
Tym razem nie Kralle79 przygotowal dla nas bootpack, tylko uzytkownik o nicku RKO. W paczce znajdziemy najnowsze buciki jakie sa na rynku. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Vapor:
mi taki post na ten sam temat usunęli ciekawe co teraz? ???

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIEmi taki post na ten sam temat usunęli ciekawe co teraz? ???

--- Koniec cytatu ---

I?

Vapor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEI?
--- Koniec cytatu ---
i po tym czasie, co teraz pisze już go nie było i właśnie tego nie rozumiem, wstawiłem wcześniej, nie było tego postu jeszcze na forum a mi usunęli  :-\

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIEi po tym czasie, co teraz pisze już go nie było i właśnie tego nie rozumiem, wstawiłem wcześniej, nie było tego postu jeszcze na forum a mi usunęli  :-\

--- Koniec cytatu ---

I? Taka katastrofa sie stala? To nie dodawaj nic, to nie bedziesz mial rebusow czemu zostalo usuniete jak dodales pierwszy...

Ale ok wyjasnie Tobie dlaczego... Gdy zostaje dodany news, to automatycznie tworzy sie watek na forum... Po dodaniu news'a na glownej masz cos takiego jak KOMENTARZE... I gdy zostawil bym Twojego posta, to bym musial skasowac watek z glownej... Rozumiesz czy nie za bardzo?? Mam nadzieje ze nie popelnisz samobujstwa z tego powodu, poniewaz nie chce miec Ciebie na sumieniu ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej