Autor Wątek: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe  (Przeczytany 2628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:09:02 »
 Pierwsze kolejki już za nami więc postanowiłem przypomnieć kilka zasad oraz uniknąć odpowiedzi na te same pytania. W momencie kiedy nie mamy kontaktu z przeciwnikiem przy wyzwaniu klikamy na odnośnik na forum. Następnie wypełniamy formularz i obligatoryjnie wklejamy screna z próba kontaktu z przeciwnikiem. Pamiętajcie, że posty na forum mogą byś zgłaszane najpóźniej do dnia poprzedzającego termin zakończenia kolejki tj. do  soboty.

OPIEKUNOWIE LIGOWI

1 liga - belzebub
2 liga - deimian
3 liga - 1 grupa - styku
3 liga - 2 grupa - deimian
4 liga - 1 grupa - es_sabbi
4 liga - 2 grupa - styku
4 liga - 3 grupa - es_sabbi
4 liga - 4 grupa - maciek_pl

I tu mała niespodzianka. Od dziś nowym opiekunem zostaje es_sabbi. Będzie pomagał nam rozwiązywać problemy, a mam nadzieje będzie się z wami dobrze dogadywał.

Planujemy wznowić rozgrywki PS3 i tu również mamy nowego moderatora - Iras_89. Jest to odpowiednia osoba, ponieważ ma PS3 oraz zna zasady panujące w lidze.

Zarząd Pesleague.pl
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:05:04 »
;]

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2010, 15:16:50 »
es_sabbi, bardzo się cieszę, jak najbardziej trafna decyzja Zarządu :) ...takich osób jak es_sabbi pesleague.pl naprawdę potrzebuje :)


...z drugiej strony jest mi trochę przykro, że Matip125' nie dołączył również do grona opiekunów...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 15:23:26 wysłana przez styku »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2010, 18:21:04 »
Dziękuje również zarządowi :) obiecuje, że dołożę wszelkich sił aby swoje zadania wykonywać sumiennie i mądrze :)

dziękuje Ci styku za miłe słowa :)

a także Deimianowi za wprowadzenie w meandry systemu :)

oraz życzę przyjemnej gry wszystkich zawodnikom :) oby jak najwięcej meczów było rozegranych a problemów jak najmniej :)

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2010, 14:40:08 »
Wow niezła wazelina :)
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2010, 14:53:56 »
Wow niezła wazelina :)


oszczędź nam czytania twoich głupich komentarzy... tWARDZIELU !

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:19:44 »
Styku to jest forum publiczne więc się wypowiadam w temacie,oczywiście miałem przyjemność czytać twoje posty,lecz ich nie oceniam,tak jak Twojej osoby.................


Ps.Ocenę pozostawiam sobie !!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 08:27:23 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:33:40 »
a ja z takim problemem ;/ w zwiazku z tym co sie stalo czyli katastrofa mialem w sobote i niedziele prawdziwe oblezenie w robocie. i poprostu nie zdarzylem wkleic postow o walkower a paru graczy unikalo gry gre ze mna a jeden wprost napisal ze nie gra bo w 4 lidze to mu sie nie oplaca.

zagralem uczciwie 6 kolejek, 3 graczy nie odpowiadalo na kontakt a jeden napisal ze nie gra.

jak zostanie rozpatrzona ta sprawa i czy jest mozliwosc dogrania tych kolejek np dzis ?

Jak cos to z gory przepraszam i dziekuje bo to moj pierwszy sezon w tym fajnym spoleczenstwie pesleague.pl

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:07:54 »
zanim zostanie wpisane obustronne WO napewno zdążycie rozegrać te mecze ,kontaktuj sie z przeciwnikami napenwo troche czasu was jeszcze zostało

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:12:42 »
Pantone pamiętaj, że po wpisaniu WO masz tydzień na ich poprawienie, więc spokojnie rozgrywaj mecze :)

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:24:20 »
Pantone pamiętaj, że po wpisaniu WO masz tydzień na ich poprawienie, więc spokojnie rozgrywaj mecze :)

właśnie to miałem na myśli :P

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 13, 2010, 00:11:34 »
kolejny gracz napisal mi dzis ze rezygnuje z ligi. chodzi o przemekkar , podobno napisal o tym posta na forum bo ma problemy z rozgrywaniem meczy. gracz ryszkowski tez napisal ze nie gra w lidze.

jeden z graczy gdy mu napisalem czy gramy lige zablokowal mnie na gg :D:D:D jutro wkleje screen prosby i screen blokady na gg :) chodzi o czajsonek ktory i tak ma 0 meczy rozegranych.

tacy ludzie to odrazu all walkowery i ban bo psuja gre innym ;/ jest to moj pierwszy sezon ale domyslam sie ze co sezon sa problemy z takimi trollami ;(

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 13, 2010, 00:15:48 »
kolejny gracz napisal mi dzis ze rezygnuje z ligi. chodzi o przemekkar , podobno napisal o tym posta na forum bo ma problemy z rozgrywaniem meczy. gracz ryszkowski tez napisal ze nie gra w lidze.

jeden z graczy gdy mu napisalem czy gramy lige zablokowal mnie na gg :D:D:D jutro wkleje screen prosby i screen blokady na gg :) chodzi o czajsonek ktory i tak ma 0 meczy rozegranych.

tacy ludzie to odrazu all walkowery i ban bo psuja gre innym ;/ jest to moj pierwszy sezon ale domyslam sie ze co sezon sa problemy z takimi trollami ;(

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Przemek ma problem z pes'em :)

Sa juz dodani nowi gracze do Twojej ligi :)

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 13, 2010, 00:44:12 »
a wiec sprawa wyglada tak : czemu dostalem walkowera za mecz z przemekkar skoro on sam wycofuje sie z ligi bo ma problemy z PES?

dostalem tez walkowera za mecz ze skalpeluk teraz pytanie jak moge rozegrac ten mecz i anulowac WO (podobno jest na to tydzien) skoro mecz nie wisi.  gracz ten tez unika kontaktu i mi nie odpisuje wogole

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:24:02 »
a wiec sprawa wyglada tak : czemu dostalem walkowera za mecz z przemekkar skoro on sam wycofuje sie z ligi bo ma problemy z PES?

dostalem tez walkowera za mecz ze skalpeluk teraz pytanie jak moge rozegrac ten mecz i anulowac WO (podobno jest na to tydzien) skoro mecz nie wisi.  gracz ten tez unika kontaktu i mi nie odpisuje wogole

Na wstępie proponuje pisać o takich problemach w odpowiednim dziale. W twoim przypadku jest to dział 4 liga grupa 3:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Aby otrzymać WO na Twoja korzyść musi być post napisany w odpowiednim terminie i w odpowiedni sposób i niestety nic tutaj Ci nie pomogę ponieważ ja również podlegam regulaminowi i według niego moja praca jest oceniania.
Mam nadzieję, że przemekkar nie wycofa się z ligi - w tym momencie czeka na odblokowanie konta przez KONAMI i będzie mógł grać dalej.
Aby rozegrać mecze za które wiszą Ci wo to normalnie jak w przypadku meczu, dogadujecie się z przeciwnikiem a screen z wynikiem i numerem id meczu wpisujecie na forum 4 ligi 3 grupy. Macie na to tydzień, a ja poprawiam wasz wynik.
Aby sprawdzić id meczy, które nie rozegraliście po zalogowaniu wejdź w zakładkę Kalendarz->4 liga i tam są wypisane wszystkie mecze oraz podane wyniki. Jeśli jest np. 0-0* to jest to właśnie wo obustronne, które można poprawić.

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:35:59 »
Dobrze rozumiem tylko ostatnia sprawa. Posta na forum o walkowera z przemekkar nie pisalem gdyz gdy poprosilem go o zagranie ligi napisal mi ze on juz nie gra bo ma problemy i ze takowy post jest juz na forum. i ze prawdopodobnie dostanie WO za swoje mecze. uwierzylem mu i tak samo myslalem poprostu.

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:16:25 »
Na przyszłość nikomu nie wierz ,przychodzi końcówka terminu pisz posta bez względu na to co pisze przeciwnik ,bo pózniej w dochodzeniu o wo na twoją korzyść będzie liczył sie tylko termin założenia posta.

Jeżeli przemek napisał tobie że ma problem to napisz posta na forum w odpowiednim dziale swojej ligi że wprowadził ciebie w błąd załącz zdjęcia z dowodami może dostanież wo .

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2010, 20:08:29 »
ale on mnie nie wprowadzil w blad. on naprawde napisal o tym posta na forum ze ma problem z gra i opiekunowie o tym wiedzieli. ale i takl dostalem walkowera za to ze nie napisalem posta.

przepraszam ale myslalem tylko ze jezeli ktos pi9sze ze ma problem z gra i nie moze grac w lidze to jego mecze zostana zweryfikowane jako jego walkower a nie obustronny. troche to dla mnie nie zrozumiale.

nie chodzi mi tu o punkty bo gram w to dla zabawy ale nie chce byc postrzegany jako gracz nie fair ktry ma walkowery. prosze sie graczy wielokrotnie aby zagralimecz ale nie bylo odzewu.

jedyny moj blad to taki ze jestem nowy i nie dopatrzylem sprawy z tymi postami o walkowery. na przyszlosc bede wiedzial :)

Pozdrawiam i milej gry zycze :)

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2010, 20:49:19 »
jak mowiłem regulamin jest najwazniejszy ,trzymaj sie go a nie będziesz na przyszłośc miał takich problemów :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ogłoszenia, przypomnienia ligowe
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2010, 20:49:19 »