Autor Wątek: Liga Klanów - załóżenie wstępne  (Przeczytany 19671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 23, 2010, 08:58:28 »
Ja już się gubię :)
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 23, 2010, 09:21:25 »
Przy zielonym stoliku są ustalane zasady Ligi Klanów ????????????????

a gdzie miałem ustalać? na trawie na boisku ligowym?



widzę ze liga już ma problemy  na starcie fajnie jakby było mniej  gadania a więcej grania

dobrze gada :D polac mu wódki :D

I znów zaczyna się płacz... Boże ludzie uszanujcie czyjąś pracę... Oni to robią dla nas a jak wam się nie podoba to zmieńcie stronkę... :/

ja już się nauczyłem, że każdy tylko coś wymaga, ale żeby dać od siebie coś to już nic... m.in dlatego wstrzymałem nagrody


wy taką odpowiedź macie chyba już przygotowaną nie? ja chcę tylko prostej odpowiedzi, Maciek pisze, że każdy znajdzie coś dla siebie więc odpowiedzcie gdzie mogę zagrać Brazylią

oczywiście, że możesz zagrać :) trafisz na koszyk narodowe 5 * i tam masz brazylie ;) My wyznaczamy tylko koszyki a wy z tych koszyków wybieracie sobie zespoł



Ad 1. Sezon temu grać nie mogłem, gdyż nie miałem jeszcze w tym czasie PESa na PC-ta, gdyż byłem zajęty nauką i treningami w klubie. Jako, że ostatnio w szkole mam więcej luzu mogę sobie pozwolić na grę.

 MOIM zdaniem jest to bezsens i pozbawianie ludzi możliwości pokazania prawdziwego skilla. Belzebub prosiłbym Ciebie o nie odpowiadanie, że jeżeli mi się nie podoba to mogę nie grać, gdyż jest to bardzo dziecinne, a piszesz tak już chyba od kiedy jesteś adminem.
Pozdrawiam Joe




rozumiem cię, ale czy grając takimi panstwami jak brazylia, argentyna, anglia franacja wlochy holandia  nie pokażesz skilla?



Ale rewanż jest ok to mi pasuje, ale różne koszyki nie.

a możesz mi wytłumaczyć merytorycznie dlaczegoci koszyki nie pasują? skoro i tak zespół wybierasz z najsilniejszych



Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 23, 2010, 09:51:58 »
Maciek moim zdaniem przesadzasz,nie ma takiej możliwości by każdemu dogodzić,to normalne że będą narzekać,jak ruszy Liga Klanów wszystko ucichnie :)

Ps.Przy zielonym stoliku są ustalane zasady Ligi Klanów - To była przenośnia ja bym wolał przy piwku :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 11:11:46 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline Ivanek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2008r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:43:16 »
Dobra ;) troche przesadziłem, drużyny tu oferowane są ok, nawet 4* państwa są mocne, ale to nie zmienia faktu ze najważniejsze rozgrywki powinny być rozgrywane najbardziej skillowymi drużynami (Najlepszymi), pozatym ;) to nie jest zapierdalanie R1 bo nikt tak Ci bramki nie strzeli bez lagów, tylko drybling, dobry podania, dobre strzały genialna gra w obronie.

Jakoś ja lubie zapierdalać co nie przeszkodziło mi w wygraniu pucharu ligii takim peru strzelając najwiekszą liczbe goli.

No cóż zasady to zasady, i te koszyki są jeszcze ok ale tylko jeśli i to potwierdź maciek.

Do każdego Clan Warsa wytycza się rożnych zawodników do koszyka np.
W pierwszym CW podaje takie pary Ivan Demon Kasperczak Kwasiu 2on2 Kasperczak i Demon.
A w drugim CW całkowicie inne ustawienie, poza tym drużynę z danego koszyka mogę zmieniać co kolejkę.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:45:38 »
Dobra ;) troche przesadziłem, drużyny tu oferowane są ok, nawet 4* państwa są mocne, ale to nie zmienia faktu ze najważniejsze rozgrywki powinny być rozgrywane najbardziej skillowymi drużynami (Najlepszymi), pozatym ;) to nie jest zapierdalanie R1 bo nikt tak Ci bramki nie strzeli bez lagów, tylko drybling, dobry podania, dobre strzały genialna gra w obronie.

Jakoś ja lubie zapierdalać co nie przeszkodziło mi w wygraniu pucharu ligii takim peru strzelając najwiekszą liczbe goli.

No cóż zasady to zasady, i te koszyki są jeszcze ok ale tylko jeśli i to potwierdź maciek.

Do każdego Clan Warsa wytycza się rożnych zawodników do koszyka np.
W pierwszym CW podaje takie pary Ivan Demon Kasperczak Kwasiu 2on2 Kasperczak i Demon.
A w drugim CW całkowicie inne ustawienie, poza tym drużynę z danego koszyka mogę zmieniać co kolejkę.

co spotkanie można zmieniać składy. Koszyki gwiazdkowe się nie zmieniają :)

Offline Ivanek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2008r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:48:03 »
Koszyki to wie ;) ale drużyne z danego koszyka np gram brazylia a na nastepne cw argentyną.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 23, 2010, 12:58:33 »
Ivan ;) nie mów że Peru nastrzelałeś tyle bramek bo była zamiana drużyn ;) i kilka razy na pewno trafiałeś na te z wyższych koszyków.

Offline pawlito1968

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Włcocławek
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.08.2008r.
  • na zawsze tylko ANWIL WŁOCŁAWEK :D
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 23, 2010, 13:46:19 »
skład BOB:

1. Pawlito1968 -kapitan
2. Pilot
3. Maciej307
4. Grzesiek1986
5. ASQ77
6. Sędzik
7. Fabich

W razie nieobecności któregoś z graczy będą zastępstwa.  :D

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 23, 2010, 15:47:13 »
Maciek dalej nie rozumiesz o czym mówię ja piję do problemu zamiany drużynami jeszcze koszyki są do przeżycia, ale jak mam się przygotować do grania nieznaną mi drużyną którą wybierze przeciwnik niemożliwością jest zrobienie taktyki pod każdą drużynę.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 23, 2010, 15:58:46 »
Zamiana druzyn miałaby sens gdyby gracz A grał Brazylią a gracz B Czarnogórą. W koszykach druzyny są wyrównane i nie widze potrzeby zamiany w rewanzu. Zresztą to że zagram pierwszy mecz Milanem nie znaczy, ze w rewanzu tez będe nimi grac.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 16:09:06 wysłana przez Bayern »

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 23, 2010, 16:36:10 »
Pawlito a rezerwowi gracze gdzie ??? :)
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 23, 2010, 16:52:18 »
Bayern w tym przypadku gra przy zasadach, że za wygraną są 2 punkty w ogóle nie miałaby sensu, gdyż każdy kto chciałby zagrać na remis bo brałby Czarnogórę na przykładowo Brazylię, pierwszy mecz by przegrywał, a w drugim raczej nie miałby problemu z pokonaniem Czarnogóry ;]

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:17:25 »
Bayern w tym przypadku gra przy zasadach, że za wygraną są 2 punkty w ogóle nie miałaby sensu, gdyż każdy kto chciałby zagrać na remis bo brałby Czarnogórę na przykładowo Brazylię, pierwszy mecz by przegrywał, a w drugim raczej nie miałby problemu z pokonaniem Czarnogóry ;]
Wiem i to własnie przemawia za tym zeby nie zamieniac sie druzynami, poniewaz nie dwumecz bedzie pkt tylko kazdy mecz z osobna. Moze to spowodowac przekręty np. Ja wemzę Milan a przeciwnik Fiorentine tylko i wyłącznie dlatego że łatwiej mu bedzie zdobyc te 2 pkt w rewanzu.

Offline kolesb

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:54:54 »
Ponawiam
Z chęcią dołącze do klanu. Ma ktoś wolne miejsce?


Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:55:54 »
Ponawiam

Wejdz na mIRC i tam pytaj!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:06:37 »
Maciek dalej nie rozumiesz o czym mówię ja piję do problemu zamiany drużynami jeszcze koszyki są do przeżycia, ale jak mam się przygotować do grania nieznaną mi drużyną którą wybierze przeciwnik niemożliwością jest zrobienie taktyki pod każdą drużynę.

juz przesady, przygotowywyać się do grania drużyną. Każdy ma swoją taktyke i czy gra X czy Y to nią gra.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:07:52 »
Wiem i to własnie przemawia za tym zeby nie zamieniac sie druzynami, poniewaz nie dwumecz bedzie pkt tylko kazdy mecz z osobna. Moze to spowodowac przekręty np. Ja wemzę Milan a przeciwnik Fiorentine tylko i wyłącznie dlatego że łatwiej mu bedzie zdobyc te 2 pkt w rewanzu.

poczytajcie zasady nie możliwości, aby takie druzyny się ze sobą spotkały.
Może wasze pytania wynikają z braku zrozumienia zasad.
Jak wy je rozumiecie?

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:19:35 »
Brednie brednie i jeszcze raz brednie :) Taktyka pod każdy zespół?? :O Ok jeżeli z was tacy taktycy to czemu chcecie grać "zapierdalaczami"???? Co za taktykę można wymyślić Realowi?? wiadomka że CR997 na skrzydle podanie do niego i dzida
------------------------------------->
"Słabymi grają słabi" -> tekst miesiąca jak dla mnie i dla mnie słabymi nie grają słabi tylko tacy, dla których "gonienie" CR997 po skrzydle jest bzdurą i zabijaniem piłki :) Lepiej zagrać Nancy vs Lorient "podanie do boku, oddanie do środka, przeniesienie ciężaru gry na drugą stronę boiska, atak pozycyjny" znacie to skądś?

Szacunek dla ludzi, którzy starają się wdrażać nowe pomysły!
Narzekacie tak na koszyki??
Tylko spójrzmy prawdzie w oczy, żaden z was nie wybrałby drużyny z koszyka niżej niż wymienione w pierwszym poście.
Proste.
Zamiana zespołami w rewanżu??
Zajebista opcja! Trochę urozmaicenia i możliwość "rozwoju" (jeżeli można to tak nazwać) a nie oklepana taktyka na jeden zespół i jazda cały czas to samo.
Ja osobiście gram jednym ustawieniem nie zmieniam taktyki pod każdy zespół no bo trochę mało czasu na analizę podczas tych stu iluś tam sekund przed meczem. Czasem wychodzi to lepiej czasem gorzej, ale nie przesadzajmy bo mniemam że duża część nie wie jak włączyć grę presingiem ;)
Pozdro
kur.a człowieku, nie chodzi o to żeby grać zapierdalaczami tylko o ustawienie sobie takty do zespołu, mam sobie ustalić taki sam skład na każdą drużynę?? myślisz trochę??180sek to jest nieraz a mało żeby to wszystko ogarnąć, zmieniam zawodników, spadają im morale i trzeba to jakoś poskładać, jak mam przegrać to wolę przegrać przez brak umiejętności a nie dlatego, że gra jest spierdo.ona
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:40:22 »
kur.a człowieku, nie chodzi o to żeby grać zapierdalaczami tylko o ustawienie sobie takty do zespołu, mam sobie ustalić taki sam skład na każdą drużynę?? myślisz trochę??180sek to jest nieraz a mało żeby to wszystko ogarnąć, zmieniam zawodników, spadają im morale i trzeba to jakoś poskładać, jak mam przegrać to wolę przegrać przez brak umiejętności a nie dlatego, że gra jest spierdo.ona

Marcin ale z całym szacunkiem co Ty za głupoty gadasz?? :)
Przecież zespół nie będzie wybierany przed meczem tylko kolejka będzie rozlosowana wcześniej np. w poniedziałek i do niedzieli jest termin 1 kolejki (5 meczów) więc czemu miałbyś mieć mało czasu na ustawienie sobie zespołu offline i zapisanie ustawień??
Co do meczu 2vs2 gdzie wybierzemy ulubiony team to umówmy się, że wcześniej takowy sobie wybieramy a nie przed meczem i po sprawie.

Maciek dobrze myślę?? Jeśli nie to proszę popraw mnie bo nie chcę wprowadzać graczy w błąd :)

Oni chyba myślą, że team będzie się losować przed meczem, czy co :/

Offline Sedzik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2009r.
Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 23, 2010, 19:07:00 »
kur.a człowieku, nie chodzi o to żeby grać zapierdalaczami tylko o ustawienie sobie takty do zespołu, mam sobie ustalić taki sam skład na każdą drużynę?? myślisz trochę??180sek to jest nieraz a mało żeby to wszystko ogarnąć, zmieniam zawodników, spadają im morale i trzeba to jakoś poskładać, jak mam przegrać to wolę przegrać przez brak umiejętności a nie dlatego, że gra jest spierdo.ona
Marcinie wyobraź sobie że myślę :)
Masz rację że ustalenie takiego samego "składu" do każdej drużyny jest niemożliwe, można tylko ustalić taką sama taktykę a to różnica. Myślisz trochę co piszesz??
Jak już napisałem wcześniej, gram cały czas tą sama taktyką, niezależnie jaką gram drużyną. Nie wiem jak ma to się wiązać z rzekomym brakiem myślenia u mnie??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Klanów - załóżenie wstępne
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 23, 2010, 19:07:00 »