Autor Wątek: Problem z PES 2010 - zacięcia, rwanie ekranu, wibracje kursora nad zawodnikiem  (Przeczytany 6926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Problem z PES 2010 - zacięcia, rwanie ekranu, wibracje kursora nad zawodnikiem
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2010, 17:38:34 »
na 2 GB Win7 spokojnie lata:P, zdecydowanie za duże zużycie procka masz i pamięci też sporo, znaczy ja nie mam porównania(patrz mój podpis) ale coś z tym musi być nie tak, a pes rzeczywiście coś mało, dlatego nie wyrabia, pewnie masz(chyba na pewno) jakiegoś wirusa, który siedzi na dysku, jak tego formata robiłeś?? najlepiej tak jak ci napisałem wszytko usuń, wszystkie partycje, podziel od nowa, sformatuj nawet kilka razy dla pewności:D, dopiero postaw systemik elegancko, zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy i będzie git

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Blue_Legend

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2010r.
Ludzie! Działa! Miałem w procesach ten głupi svchost, zamknąłem go i ŚMIGA jak za dawnych lat, dzięki temu kolesiowi co mi o nim powiedział, teraz wszystko pięknie działa, przyznam, że nawet lepiej niż na XP, w ogóle cały systemik mi zaczął bardziej śmigać, a reszta gier również przyspieszyła, panowie - WIELKIE dzięki! :P Temat do zamknięcia, na szczęście. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer