Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Jak grać strojem 3-cim ?

<< < (8/11) > >>

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJa mam EP 2010 PATCH . Wchodze w gdb> uni > i tam mam zrobić ten folder pxthird ???

--- Koniec cytatu ---
Ja też niewiem Olimpia(L)egia7 można tylko prosić robiego :(

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja mam z kolei taki problem ze wiem co z kitserverem co i jak i nie jestem z tego taki ciemny jak koledzy ale jak wybieram 3 stroj to wywala mnie do windy. wiecie moze czemu tak sie dzieje? aha gram na smoke patch 2.4 jesli to potrzebne.

--- Koniec cytatu ---
A wiesz co trzeba zrobić żeby można było wybrać ten trzeci strój?

lolek1:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA wiesz co trzeba zrobić żeby można było wybrać ten trzeci strój?

--- Koniec cytatu ---

no musisz miec kitserver w tym kitserverze miec folder 'gdb' w gdb masz miec folder 'uni' a w uni foldery z druzynami klubowymi, narodowymi, i tam masz foldery z ligami i zespolami i wchodzisz w jakis zespol tam masz foldery pb, pa, pc (na przyklad) i pc to jest 3 stroj i tam musisz miec pliki takie jak config (tekstowy) sam stroj w postaci obrazka .png i numery ktore maja byc na koszulce. najlepiej sciagnij sobie caly folder gdb tej druzyny i wytnij z niego folder pc(lub taki w ktorym jest stroj ktory chcesz miec jako 3) i wklej do folderu tej druzyny. a potem w grze jak wybiera sie stroje przed meczem to naciskasz 1 jesli jestes gosp a 2 jesli grasz na wyjezdzie. tyle. tylko nie wiem czemu mnie wywala do windy cholera.. chyba cos z tym patchem bo na innych bylo ok.

Beri:
ok dzieki !!

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEno musisz miec kitserver w tym kitserverze miec folder 'gdb' w gdb masz miec folder 'uni' a w uni foldery z druzynami klubowymi, narodowymi, i tam masz foldery z ligami i zespolami i wchodzisz w jakis zespol tam masz foldery pb, pa, pc (na przyklad) i pc to jest 3 stroj i tam musisz miec pliki takie jak config (tekstowy) sam stroj w postaci obrazka .png i numery ktore maja byc na koszulce. najlepiej sciagnij sobie caly folder gdb tej druzyny i wytnij z niego folder pc(lub taki w ktorym jest stroj ktory chcesz miec jako 3) i wklej do folderu tej druzyny. a potem w grze jak wybiera sie stroje przed meczem to naciskasz 1 jesli jestes gosp a 2 jesli grasz na wyjezdzie. tyle. tylko nie wiem czemu mnie wywala do windy cholera.. chyba cos z tym patchem bo na innych bylo ok.

--- Koniec cytatu ---
A ja to wszystko mam i tak mi nie chodzi!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej