Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Kitsy by Jakubu

<< < (3/9) > >>

wiślak97:
jakubu mam prośbę pokolorujesz mi ten strój REJESTRACJA lub LOGOWANIE
tak by :

home-koszulka czerwona spodenki i getry białe
gk home-koszulka błękitna spodenki i getry białe
gk away-koszulka spodenki i getry czarne

z góry dzięki  ;D

jakubu:
Daj mi te stroje o które konkretnie chodzi ;p

wiślak97:
wejdź na to REJESTRACJA lub LOGOWANIE i tu je masz (wisła era) poniżej tego
zdjęcia REJESTRACJA lub LOGOWANIE

patryk'95:
Jak przez mgłę no ale widać postęp
Widzę że co do kolorów to już nie zalatuje paintem ale ze stylistyką jest tylko niewiele lepiej.
Wisła nigdy nie grała w bordowych koszulkach, za ciemny. Druga rzecz CZARNE spodenki. Wybacz ale barwy Wisły to czerwony biały i niebieski.
Gdybyś zrobił niebieskie spodenki to nie byłoby źle bo Wisła tak grała w przeszłości ale czarne ? porażka. Z tymi białymi getrami to wygląda jak strój reprezentacji Albanii. Następna sprawa - loga. Użyłeś starego loga umbro (teraz mają ten wydłużony) co bardzo popsuło efekt. Logo Wisły nie spłaszczone, bet-at-home wydaje mi się że mógłbyś większe zrobić, a to logo White Star nie mam pojęcia po co. To jest wymyślone przez kibiców.Jak już robisz logo spółki na koszulce to bez sensu na spodenkach dawać gwiazdę.
Z plusów to fajny pomysł z tymi falami na rękawach i logami ekstraklasy. Zacznij robić swoje tekstury to będzie co oceniać bo narazie to jest tylko naklejanie i malowanie.

jakubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEwejdź na to REJESTRACJA lub LOGOWANIE i tu je masz (wisła era) poniżej tego
zdjęcia REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---

Musiałbym robić kits od nowa bo nie mam go w psd i jak nałożę kolor to zakryje log o era itp.
A kitsów "real" nie robie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej