Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Niebieski Ekran - restart komputera ;(

(1/1)

Rodnej:
Witam

Mam problem, a mianowicie po włączeniu gry...

1 - Gram mecz - nagle gra się minimalizuje i maksymalizuje, kończy się to niebieskim ekranem...
2 - Gram mecz - niebieski ekran i restart lapka...

Czy ktoś miał podobny problem?

Moja karta graficzna to NVIDIA GO 7600 256MB RAM

help!

P.S. - Przepraszam za umieszczenie wątku tu, ale jakoś nie potrafiłem się u was połapać ;/ Temat chciałem zgłosić do Moderki ;) Ale pisało, że nie ma to sensu  :o

LuKeL:
Sprawdź temperature karty graficznej podczas gry.

Sabaton:
z buten w monitoren !!
a tak na marginesie to sprawdź czy wtyczki przy karcie graficznej śa tak jak byc powinny temperature karty graficznej np programem Everest 2.20 i sprawdx kable od monitora czy sa dobrze docisnięte

Friter:
Poszukaj w google o blue screenach.

Rodnej:
Witam

hehe dzięki za odpowiedź szczerze przyznam, że tak dużego zainteresowania się nie spodziewałem...  ;D

Karta graficzna jest OKK FarCry2 mi na tym chodzi  :-\
Z "buten w monitoren" to raczej nie bardzo bo to laptop, a co do bluescreena to szukałem u wujka google zanim tutaj napisałem i niestety nic nie znalazłem...
Z resztą nie zdążyłem nawet przeczytać co to za błąd bo komputer zdążył się zrestartować szybciej niż moje oko przeczytać o co kaman ;D Nie ma jak Microsoft jak coś się pierdzieli to z szybkością światła  :D

Problem rozwiązałem przeinstalowaniem gry. Nie instalowaniem patcha..., zmianą rozdzielczości gry.

Temat do zamknięcia ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej