Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Soccer City Stadium, Johannesburg by inside181

<< < (3/6) > >>

chelmianinl:
stadion dobry, ale murawa tragiczna. za bardzo jaskrawa i linie ledwo widac.

swoja droga ciekawe dlaczego ktos tu umiescil wczesniej linki do tego stadionu, lecz zostaly one skasowane i temat zostal zalozony na nowo?

Matip125':
REJESTRACJA lub LOGOWANIEswoja droga ciekawe dlaczego ktos tu umiescil wczesniej linki do tego stadionu, lecz zostaly one skasowane i temat zostal zalozony na nowo?

--- Koniec cytatu ---

Musze walkowac tysiac razy jedeno i to samo...

Nie wiem jak napisac duzymi lierami, pogrubionym textem i czerwona czcionka?

GDY DODAJE NEWS'a, AUTOMATYCZNIE TWORZY SIE WATEK NA FORUM!! NA STRONIE GLOWNEJ (pesleague.pl) JEST WTEDY ODNOSNIK NA FORUM I CHYBA LEPIEJ ZEBY LUDZI KIEROWALO W RAZIE JAKIS PYTAN NA FORUM??

A Ty ciagle jedno i to samo czemu to czemu tamto... Znajdz sobie inne zajecie bo to juz staje sie nudne :)

chelmianinl:
to ja napisze cos na temat stadionu, zeby nie bylo, ze nie na temat: szkoda, ze nie ma previeva w tej paczce ze stadionem.

a chcialbym jak najmocniej przeprosic za swoje zachowanie. ale nudni ludzie robia nudne rzeczy. proste

Neru14:
u was tak samo działa ten stadion jak u mnie na tym wideo ?  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

chelmianinl:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEu was tak samo działa ten stadion jak u mnie na tym wideo ?  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---
wiec o co chodzi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej