Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Ramat Gan Stadium Israel Descarga! By Dvir

<< < (3/3)

krakus753:
sir^matejsoOon pewnie masz same 6 za dyktanda w szkole ;D na GG też tak piszesz ładnie, chyba są tu ludzie którzy myślą i idzie się domyśleć co ktoś pisze,  a co do krytyki to wyraziłem swoją opinie o tym stadionie. Fajnie że będą stadiony robione ale nie wiem czy ktoś taki ściągnie. Sam bym lepszego nie zrobił ,przyznam bo nie umiem ale jak bym zaczął to bym dowalił coś takiego że miesiąc bym go robił albo i więcej po prostu żeby był fajny i każdemu by się podobał. No ale cóż teraz ja życzę żeby kolega który zrobił ten stadion zaczął robić lepsze jak już się za coś bierze to niech zrobi to na 100% a ty Sir Matejson jak grasz sobie na tym stadionie to Ci miłej gry życzę. Jak ktoś chce niech ściąga nie mam nic przeciwko, mi się nie podoba i dałem komentarz po prostu.

Kibic Ekstraklasy:
Ja niebęde tutaj dołował wykonawcy (jak niektórzy) Po pierwsze primo, nie podoba mi się ta flaga Izraelu na 2 obrazku co jest tam na trybunach no ale każdy ma swój gust, po drugie, czy zastępuje jakiś stadion?


Mam dla wszystkich imformacje m.in : Stadion podmienia Konami Stadium, murawa taka jak w fifie (to mnie najbardziej denerwuje) :(

karata96:
Bardzo fajny stadion ale nie naajlepszy daje 7/10  :)

bartekmessi10:
drzewa są  zrobione zabujczo ;D;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej