Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Polskie Stadiony z Pesa 2009

(1/4) > >>

MichW:
Bardzo proszę (jak i pewnie rzesze polskich fanów) o przekonwertowanie tych polskich stadionów z pesa 09 do pesa 10 stadium studio REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Nie uważacie że to byłby dobry dodatek do ep :)

Wziąłem je stąd REJESTRACJA lub LOGOWANIE

b3st77:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEBardzo proszę (jak i pewnie rzesze polskich fanów) o przekonwertowanie tych polskich stadionów z pesa 09 do pesa 10 stadium studio REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Nie uważacie że to byłby dobry dodatek do ep :)

Wziąłem je z tąd REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---
mała uwaga,pisze się ,,stąd"

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE mała uwaga,pisze się ,,stąd"

--- Koniec cytatu ---
I co teraz zostaniesz nauczycielem Polskiego. To temat o Pesie a nie o ortografii. A ja powiem tak: fajnie by było gdyby były te stadiony do Pes 10 tylko żeby żadnego nie zastępywały 8)

LuKeL:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEI co teraz zostaniesz nauczycielem Polskiego. To temat o Pesie a nie o ortografii. A ja powiem tak: fajnie by było gdyby były te stadiony do Pes 10 tylko żeby żadnego nie zastępywały 8)

--- Koniec cytatu ---

CZŁOWIEKU ile Ty razy jeszcze na tym forum napiszesz o tym że Ci nie pasuje , że zastępują innne ???

sorry za OFFFOP ale z takimi ludźmi inacze nie można.

krakus753:
Koleś się pyta o stadiony a wy mu wyjeżdżacie z pisownią, ktoś wie niech mu odpowie a nie daje bezsensowne komentarze, jak tacy mądrzy co po niektórzy to ciekawe co z dyktand macie ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej