Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Futsal Stadium Relased!

<< < (3/3)

DoMManU:
Ja zrobiłem tylko te cut sceny i sam osobiście nie robiłbym takiej hali, praca jest Michała a wstawiłem ją ja ponieważ Michał z powodu powodzi został odcięty od świata i jego internet prawie nie funkcjonuje.

A co do mojego zdania osobiście uważam, że nikt nie zrobił nigdy stadionu i nie zrobi który mógłby konkurować ze stadionami zrobionymi przez Konami. A jest tak dlatego gdyż nikt nie da rady perfekcyjnie nałożyć cienie, zrobić dobre tekstury, zgrać kibiców i nałożyć tyle szczegółów ile jest w stadionach od Konami. Oczywiście stadiony od Konami nie są świetne, bo spójrzmy np na taką murawę na Santiago Bernabeu, za przeproszeniem rzygać się chcę. A cienie na Old Trafford? Przecież w tej grze słońce wschodzi na zachodzie i zachodzi na wschodzie... Także nie uważam, że robienie nowych stadionów do PES 2010 to najlepszy pomysł ale z pośród setek stuffu na pewno doczekamy się paru perełek które będą naprawdę godne poświęcenia uwagi.

Dobre stadiony wykonywano jedynie do pes 6 gdzie to niektóre obiekty naprawdę mogą konkurować z tymi zrobionymi przez Konami jednakże w legendarnej szóstce grafika stawiała mniejsze wymagania więc było to możliwe. Tyle w temacie :)

Michał17Widzew:
Hale wykonywał nie znany autor ja  wykonałem jedynie convert z pes 6

pioter9999:
jak chcecie hale to ja mam chyba z 7 ale trzeba przekonwertowac

bartekmessi10:
nie wiem dlaczego te wszystkie stadiony do PESa mają takie dziwne trybuny  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej